Tripadvisor

Ή
Παραγγείλετε online
Κουζίνες: Περσική
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφθηκαμε Σαββατο βραδυ δυο ζευγαρια.Ο χωρος μεσα συμπαθητικος και ζεστος(και στην κυριολεξια,ειχε σόμπες και αν ειστε αρκετά κοντά ειναι πολύ ζεστά).Το σερβις πρεπει να πω οτι ηταν πολυ ευγενικο και προθυμο να μας λυσει αποριες.Στα πιατα ελειπαν καποια απο τον καταλογο. Πηραμε μια ποικιλια με κεμπαπ που ηταν καλη αλλα μικρη για 4 ατομα,2 ρυζια νοστιμα και τα δυο,μια σαλατα ταμπουλε εντελως παραδοσιακη(εχει πολυ μαϊντανό και ελαχιστο πλιγουρι,καμια σχεση με οτι σερβιρουν τα ελληνικα εστιατορια),μια σαλατα pars,κατι πιτακια που ειχαν μεσα κιμα αλλα ηταν τελειως αλοιφη ο κιμας(δεν τρελαθηκαμε),ενα πιατο ακομη με κρεας,φαβα και μελιτζανα που ηταν επισης μετριο και απλες πιτουλες.πηραμε και 2 μπουκαλια κρασι και 2 γλυκακια.Συνολο 30€ το ατομο. Καλα γιατι το παρακαναμε αλλα το φαγητο δε μας ξετρελανε.Δεν ηταν κακο αλλα δεν ηταν και κατι το ιδιαιτερο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Olga P

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Το επιλέξαμε με ένα φίλο μου μια καθημερινή, είχε αρκετό κόσμο θα έλεγα...το περιβάλλον όντως σε παραπέμπει σε περσικό...το προσωπικό ευγενικό και πρόθυμο να σε βοηθήσει να επιλέξεις...το φαγητό πολύ καλό θα έλεγα...οι τιμές ανάλογες...

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, 61dimitrism
Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Χούμους σαν χώμα, μελιτζάνα με γιαούρτι κ σκόρδο στο οποίο πιάτο ψάχναμε τη μελιτζάνα, λαχματζουν με κιμά αδιάφορα, κεμπάπ αρνίσιο οκ κλασικό και μοσχάρι μαριναρισμένο με μπαχαρικά εντελώς άγευστο. Από το μιξ ρύζι τρωγόταν το ένα ρύζι από τα 4... μόνα συν το περιβάλλον που σε μετέφερε άλλου και η ευγένεια των υπαλλήλων..

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Guide617685
Η κριτική γράφτηκε 29 Νοεμβρίου 2019

Πρώτη φορά που επισκεφτήκαμε περσικό εστιατόριο και ήταν πραγματικά κάτι το διαφορετικό
Το Μιξ από διαφορετικά κεμπάπ ηδονική γεύση. ΤΟ δε πιάτο με 4 διαφορετικά είδη ρυζιού θεϊκό, (ΣΥΜ. Δεν μου πολυαρεσει το ρύζι εκτός από το καντονεζικο)
Η κοπέλα που μας εξυπηρέτησε, τέλια σε όλα, γλυκομίλητη, ευγενική, και πρόθυμη να μας βοηθήσει στις απορίες μας.Οταν ήρθε ο λογαριασμός ήταν λίγο πιο πάνω από ότι περιμέναμε άλλα όχι κάτι που θα το λάβεις ως αρνητικό.
Ολο το στήσιμο του μαγαζιού πάρα πολύ διαφορετικό. Ανατολίτικο!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, duckzx130cc
Η κριτική γράφτηκε 23 Οκτωβρίου 2019

Πραγματικά εξαιρετικό φαγητό! Προστέθηκε σίγουρα στη λίστα με τα αγαπημένα μου εστιατόρια. Από φαγητό μέχρι χώρο μέχρι εξυπηρέτηση! Το συνιστώ σε όσους θέλουν να δοκιμάσουν κάτι διαφορετικό και να μυηθούν με σωστό και αξιοπρεπέστατο τρόπο στην Περσική κουζίνα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, nikost847

Pars Περσικό Εστιατόριο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική
Χαλάνδρι, Αττική

Pars Περσικό Εστιατόριο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!