“3η εξαιρετική εμπειρία ”
Κριτική για: Casa del Toro

Casa del Toro
Κουζίνες: Αργεντίνικη
Καλό για: Ειδικές περιστάσεις, Επαγγελματικές συναντήσεις
Επιλογές δείπνου: Μεσημεριανό, Αργά τη νύχτα, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ηταν η 3η φορά που επισκέπτομαι το συγκεκριμένο εστιατόριο και πάλι μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι. Άψογο κρέας, ιδανική θερμοκρασία κρασιου, εξαιρετικό και άμεσο σέρβις. Θα μας ξαναδειτε σύντομα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
1  Ευχαριστούμε, Alexandros N

Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

7μελης παρεα επισκεφθηκαμε για πρωτη φορα το εστιατοριο το μεσημερι της πρωτοχρονιας. Παρολο που το εστιατοριο ηταν καταμεστο, η εξυπηρετηση ηταν αμεση και με επαγγελματισμο. Παραγγειλαμε ολοι διαφορετικο κυριο πιατο (black angus οι ενηλικες/κοτοπουλο και μπιφτεκια οι
μικροι συνδαιτημονες) για να ανταλλαξουμε αποψεις! Επιπλεον πηραμε σαλατα casa del toro και εμφιαλωμενο κρασι. Μειναμε ολοι πολυ ικανοποιημενοι απο την ποιοτητα, το κοψιμο και το ψησιμο του κρεατος. Συνολικα πληρωσαμε 160€ και στο τελος μας προσφεραν λικερ μαστιχα. Τα πιατα ηταν γευστικοτατα και μας κερδισαν! Θα το επισκεπτομαστε συχνα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, eDouka
Η κριτική γράφτηκε 28 Δεκεμβρίου 2016

Δε νομίζω πως όποιος έχει φάει πραγματικά stakes θα ξαναπάει.Κακό ψήσιμο,μετριότατα κρεατικά,φτωχά πιάτα.Σαλάτα συμπαθητική,γλυκά προκάτ!
Το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, Miltiadis Z
Ο/η Dimitris B, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Casa del Toro, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Δεκεμβρίου 2016

Είναι "Steaks" και όχι "stakes", αντίστοιχες και οι γνώσεις σας στο είδος...μηδενικές. 0μάλλον δεν έτυχε να έχετε δοκιμάσει πραγματικά steak στο παρελθόν πριν επισκεφτείτε το εστιατόριο μας.
Πόσο μάλλον όταν τα χειροποίητα επιδόρπια του εστιατορίου σας φάνηκαν προκάτ.

Η κριτική γράφτηκε 19 Δεκεμβρίου 2016

Βρεθήκαμε Σάββατο βράδυ με φίλους για δείπνο στο όμορφο αυτό εστιατόριο. Ζουμερά κρέατα, ωραίο μιλ-φείγ... αλλά με το που ζητήσαμε λογαριασμό και ενώ δεν είχαμε τελειώσει τόσο το γλυκό μας όσο και την κουβέντα μας και η ώρα ήταν μόλις 00.35 Σάββατο βράδυ ΜΑΣ ΕΦΕΡΑΝ ΤΑ ΠΑΛΤΟ ΜΑΣ χωρίς να τα έχουμε ζητήσει, αναγκάζοντας μας να φύγουμε παρά την θέληση μας... κρίμα γιατί δεν θα ξαναπάμε με τόσο ανάγωγη συμπεριφορά, γιατί κάποιος βιαζόταν να φύγει , ΟΧΙ ΕΜΕΙΣ

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
3  Ευχαριστούμε, alexis N
Ο/η Dimitris B, Ιδιοκτήτης του Casa del Toro, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Δεκεμβρίου 2016

Αγαπητέ alex,
επειδή δίνουμε μεγάλη σημασία στις καλοπροαίρετες κριτικές των πελατών μας, όπως πιστεύουμε πως είναι και η δική σας, θα σας παρακαλούσα να επικοινωνήσετε μαζί μου στο τηλ του εστιατορίου, για να σας δώσουμε τις απαραίτητες εξηγήσεις γιατί είμαι σίγουρος πως πρόκειται για παρεξήγηση. Δεν υπάρχει περίπτωση να πάμε παλτά στον πελάτη χωρίς εκείνος προηγουμένως να έχει δώσει στο σερβιτόρο το καρτελάκι με τον αριθμό του παλτού του, καθότι επίσης είναι αδύνατο να γνωρίζουμε ή να θυμόμαστε, και μάλιστα Σάββατο, το παλτό του κάθε πελάτη. Ενδέχεται κάποιος άλλος από την παρέα σας που βιαζόταν να έδωσε το καρτελάκι, αλλά όχι εμείς καθόσον ο τελευταίος μας πελάτης αυτό το Σάββατο έφυγε περίπου τις 03:00 το πρωί.

Η κριτική γράφτηκε 2 Δεκεμβρίου 2016

Πολυ χαμος για το τιποτα.Πολυ πολυ ακριβο.π.χ:Το ορεκτικο:γεμιστα portobelo,αποτελουταν απο 2 μονο μανιταρια τα οποια ηταν ανοστα και κοστιζαν γυρω στα 9ευρω(δε θυμαμαι ακριβως).Η εξυπηρετηση:υπερβολικη και ψευτικη ευγενεια.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
5  Ευχαριστούμε, Vaso K

Casa del Toro: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική

Casa del Toro: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!