Tripadvisor

Κριτική για: Αρισμαρί

Αρισμαρί
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις

Πήγαμε με μια παρέα στο εστιατόριο,ο σερβιτόρος ο οποίος μας πήρε παραγγελία ήταν πολύ απότομος και αγενής. Καθ' όλη την διάρκεια του γεύματος ψάχναμε τον σερβιτόρο να μας εξυπηρετήσει ενώ εκείνος καθότανε σε ένα τραπέζι με παρέα. Τα πιάτα τόσο τα δικά μας όσο και των υπολοίπων τραπεζιων ήταν αμαζευτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Katia200042

Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα ωραίο εστιατόριο με κρητικές γεύσεις και προσωπικό έτοιμο να σε εξυπηρετήσει αμέσως. Για το καλοσώρισμα ρακή ή ρακόμελο μαζί με ελιές και κρητικλα παξιμαδάκια. Δοκιμάστε τα κάστανα στιφάδο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, bmarinero
Η κριτική γράφτηκε 31 Δεκεμβρίου 2019

Μια υπέροχη γευστική εμπειρία, σε έναν αξιόλογο χώρο, πολύ φιλική εξυπηρέτηση και ένα γαμοπιλαφο που δεν θα βρεις παρομοιο του στο λεκανοπέδιο, προτεινόμενο ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, George Z
Η κριτική γράφτηκε 2 Δεκεμβρίου 2019

Πολύ καλό φαγητό με αρκετές γεύσεις και νορμάλ χώρος.Μείναμε ευχαριστημένοι αφού έχει βελτιωθεί πολύ το σέρβις σε σχέση με παλιότερα.Οι τιμές είναι πολύ εντάξει.Το προτείνω.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, dverop
Η κριτική γράφτηκε 24 Νοεμβρίου 2019

Το Αρισμαρί είναι η ασφαλής επιλογή για να φας καλά και σωστά! Οι αυθεντικές κρητικές γεύσεις σε αποζημιώνουν, η εξυπηρέτηση είναι πολύ καλή και ο χώρος φιλόξενος! Αξίζει για παρέα, για ζευγάρι, για οικογένεια!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, StavrosValentina

Αρισμαρί: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική

Αρισμαρί: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!