“Φαγητό πολύ κάτω του μηδενός.”
Κριτική για: La Pasteria

La Pasteria
Κλείστε τραπέζι
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2021

Φαγητό κάκιστο και εξυπηρέτηση απαράδεκτη. Σε παρατήρηση και παράκληση στον σερβιτόρο να μου φέρει ένα ποτήρι χωρίς φέτα λεμονιού μέσα για να πιω την coca cola , έβγαλε τη φέτα λεμονιού και έφερε το ίδιο ποτήρι που φυσικά μύριζε λεμόνι. Πραγματικά λυπάμαι για το ότι έφαγα σε αυτό το εστιατόριο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
1  Ευχαριστούμε, ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Τ
Ο/η LaPasteriaGreece, Μάρκετινγκ του La Pasteria, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Μαρτίου 2021

Σας ευχαριστούμε για το σχόλιό σας. Θα θέλαμε να γνωρίζετε ότι όλες οι κριτικές λαμβάνονται σοβαρά υπόψιν, καθώς επίσης και ότι μεταφέρονται στο αρμόδιο τμήμα, συμβάλλοντας στη βελτίωση των παρεχόμενων υπηρεσιών μας. Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας εξυπηρετήσουμε ξανά.

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουνίου 2020

Επισκεφτήκαμε το συγκεκριμένο γιατί βρεθήκαμε στην περιοχή και λόγω του ονόματος θεωρήσαμε ότι θα είχαμε ένα τουλάχιστον safe δείπνο από το να ψάχνουμε αλλού. Πήγαμε 8 το βραδυ και μέχρι που φύγαμε μονο το δικο μας τραπεζι υπηρχε με 3 ατομα. Την παραγγελια την πηραν γρηγορα 1 σαλατα και 2 pasta και 1 πιατο με κρεας. Βλεπαμε οσους δουλευαν εκει 3 ατομα εκτος και 2 άτομα μεσα στην κουζινα να ετοιμαζουν σακουλες γιατι εδιναν delivery. Η σαλάτα ηρθε 20:45 και το φαγητο 21:15. Μονο το δικο μας τραπεζι για σερβιρισμα!!! Κρατησα την ψυχραιμια μου και στο τελος διαμαρτυρηθηκα στον υπευθυνο και μας ειπε οτι ειχαμε δικιο αλλα εχουν χαθεί με το delivery που ξεκινησαν. Δυστυχως δεν εχει αλλη φορα και δεν το συνιστω

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2020
1  Ευχαριστούμε, Effie P
Ο/η LaPasteriaGreece, Μάρκετινγκ του La Pasteria, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Ιουνίου 2020

Ευχαριστούμε για την κριτική σας, αφού κάθε σχόλιό σας συμβάλλει στη βελτίωση των υπηρεσιών μας. Θα θέλαμε να μας στείλετε περισσότερες πληροφορίες αναφορικά με την επίσκεψή σας στο info@lapasteria.gr. Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να αντιστρέψουμε την πρότερη σας εντύπωση σε επόμενή σας επίσκεψη σε ένα από τα καταστήματά μας.

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουνίου 2020

Λοιπόν,το προσωπικό ήταν τραγικό καθώς αργήσανε να μας πάρουν τη παραγγελία, οι πίτσες είχαν κομμάτια από ομο αλευρη από κάτω,ΟΛΌΚΛΗΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ, τα μακαρόνια ήταν πάρα βρασμένα και το κοτόπουλο που είχε μια από τις μακαρονάδες κολλισε σαλμονέλα έναν φίλο μου

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, amnoa2020
Ο/η LaPasteriaGreece, Μάρκετινγκ του La Pasteria, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Ιουνίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε προκειμένου να γράψετε την κριτική. Θα θέλαμε να μας στείλετε στο info@lapasteria.gr περισσότερες πληροφορίες αναφορικά με την ημέρα και ώρα που επισκεφτήκατε το κατάστημα του Χαλανδρίου ώστε να το διερευνήσουμε εσωτερικά. Λυπούμαστε ειλικρινά για το συμβάν και θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά σε ένα από τα καταστήματά μας προσφέροντάς σας μία διαφορετική εμπειρία.

Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2020

Το επέλεξα δυστυχώς για ένα επαγγελματικό ραντεβού. Ο χώρος μεγάλος και σχετικά όμορφος αν και θα μπορούσε να είχε λιγότερα τραπέζια.
Το σέρβις τραγικό, 3 σερβιτόροι ατύχησαν να εξυπηρετήσουν 3 παρέες. Αδιάφοροι, μη ευγενικοί δεν αγαπούν να δουλεύουν εκεί διαφορετικά θα βοηθούσαν να έχω μια καλή εμπειρία πελάτη.
Φάγαμε πάστα και μπρουσκέτε μετά από 40 λεπτά. Το φαγητό τραγικό,άνοστο, η πάστα παραβρασμένη, νερουλή. Ακόμα ψάχνω τα 4 τυριά αφού σίγουρα δεν μπορεί να καταλάβει κανείς πάνω από ένα !!
Οι μπρουσκέτες, απλές με μοτσαρέλα και ντομάτα δεν μου άρεσαν. Φάνηκαν σαν να τις έφτιαξε ένα μικρό παιδί.
ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν μου άρεσε, δεν θα ξαναπάω γιατί είμαι απόλυτα σίγουρος ότι δεν αξίζει κατά την άποψή μου. Οι τιμές υπερβολικές για αυτό που προσφέρει.
Το τρυκ με τη μικρή μερίδα και την κανονική για να μου φανεί το εστιατόριο φτηνό με προσβάλει ως καταναλωτή.
Λυπάμαι.... Ηταν από τα χειρότερα που έχω πάει ποτέ.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, demchris
Ο/η LaPasteriaGreece, Μάρκετινγκ του La Pasteria, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Ιουνίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε προκειμένου να γράψετε την κριτική. Θα θέλαμε να μας στείλετε στο info@lapasteria.gr περισσότερες πληροφορίες αναφορικά με την ημέρα και ώρα που επισκεφτήκατε το κατάστημα ώστε να το διερευνήσουμε εσωτερικά. Ελπίζουμε ότι θα μπορέσουμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά σε ένα από τα καταστήματά μας προσφέροντάς σας μια διαφορετική εμπειρία.

Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αργό σέρβις μέχρι να παραγγείλουμε αγευστο ορεκτικό με μανιτάρι τρίψιμο τυριού ένα κεφάλι σε τόσο μεγάλο χώρο. Γευστικό ρυζοτο σαλάτα με μανούρι άψογη. Συμπεριφορά προσωπικού καλή αν κ είχε λίγο κόσμο δεν ανταποκριθηκε επάξια στο όνομα μαγαζιού.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, nikoskX4299BA
Ο/η LaPasteriaGreece, Μάρκετινγκ του La Pasteria, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Μαρτίου 2020

La Pasteria: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική
Χαλάνδρι, Αττική

Αγία Παρασκευή, Αττική
Μαρούσι, Αττική

La Pasteria: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!