“Νόστιμο και προσεκτικά επιλεγμένο φαγητό”
Κριτική για: Botrini's

Botrini's
Κουζίνες: Ελληνική, Φιούζιον
Καλό για: Επαγγελματικές συναντήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουνίου 2018

αρκετά καλό φαγητό, βέβαια λίγο δύσκολες γεύσεις αλλά κάποια πιάτα πραγματικά αξίζουν. είναι μία καλή επιλογή αν ψάχνετε για εξαιρετικά υψηλή γαστρονομία. Η εξυπηρέτηση είναι η καλύτερη που έχω δει ποτέ, θα το επισκεπτόμουν μόνο και μόνο για αυτό

1  Ευχαριστούμε, Xenia_995

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουνίου 2018

Είχα επισκεφθεί το εστιατόριο πριν λίγο καιρό με τον σύντροφό μου. Οι γεύσεις μας ταξίδεψαν και μας ξύπνησαν αναμνήσεις. Πραγματική εμπειρία. Ο κήπος περιποιημένος και το σέρβις άψογο: γρήγορο, ενημερωμένο και πρόθυμο να εξυπηρετήσει τον πελάτη παρότι το εστιατόριο ήταν γεμάτο. Θα ήθελα να ξαναπάω για να δοκιμάσω περισσότερα πιάτα. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, Eva G
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλη ποιοτητα φαγητου,ο κηπος του εξαιρετικος και το σερβις αψογο!!Καλη λιστα κρασιων..Οι τιμες του λιγο τσιμπημενες αλλα αξιζει να το δοκιμασετε!!!

Ευχαριστούμε, Hara F
Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο περιβάλλον εξαιρετικό φαγητο πολύ καλή λίστα κρασιών και άψογο Σερβις!!! Θεωρώ μια από της καλύτερες επιλογές fine dining.

Ευχαριστούμε, Χρηστος Π
Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγα με τον σύζυγο μου να φάμε στο εστιατόριο αυτό για ακόμη μια φορά καθώς η πρώτη μας εμπειρία εκεί ήταν μοναδική ... όλα ήταν υπέροχα και αυτή τη φορά με νέα φρέσκα πιάτα και υπέροχα γλυκά !!!!! Πραγματικά πρέπει να πάτε να φάτε στο botrini's restaurant !!!!! Δεν θα σας από γοητεύσει κανείς και τίποτα.... υπέροχα παιδιά όλοι τους !!!!!! Συγχαρητήρια !!!!!!!!!

Ευχαριστούμε, Kar0linP

Botrini's: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική

Botrini's: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!