“Πιάτσα Καλαμάκι”
Κριτική για: Πιάτσα Καλαμάκι

Πιάτσα Καλαμάκι
Κλείστε τραπέζι
Η κριτική γράφτηκε 20 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ γευστικό, cheddar bacon σουβλάκι! Η απόλυτη εναλλακτική γεύση! Συγχαρητήρια στους εργαζόμενους! Καλές γιορτές!

Ευχαριστούμε, filios222
Ο/η Γιάννης Σακόπουλος, Ιδιοκτήτης του Πιάτσα Καλαμάκι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Δεκεμβρίου 2022

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική και τα καλά σας λόγια!

Η κριτική γράφτηκε 16 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Παραγγείλαμε ένα τυλιχτό και μια σαλάτα. Μετά από 1 ώρα και 15 λεπτά επικοινωνήσαμε με το κατάστημα και μας είπαν πως το παιδί έχει φύγει (πρωτότυπο) και ότι η παραγγελία μας θα έρθει σωστή και ζέστη σε λίγα μόλις λεπτά. Μετά από 1:30 ώρα πράγματι χτύπησε το κουδούνι, ο διανομέας μας έφερε ένα τυλιχτό (παγωμένο) και ένα αναψυκτικό κερασμένο από το κατάστημα για την καθυστέρηση. Ωστόσο δεν μας έφερε ΠΟΤΕ τη σαλάτα. Επομένως , επικοινωνήσαμε ξανά με το κατάστημα για να μας στείλουν και τη σαλάτα μετά από 20 ακόμη λεπτά. Συνολικός χρόνος για να φάμε οι 2 ώρες. Πραγματικά απαράδεκτο!!!

Ευχαριστούμε, nikolasg655

Χαιρόμαστε πολύ που σας άρεσαν τα προϊόντα μας! Προσπαθούμε καθημερινά να γίνουμε γρηγορότεροι, όμως ο όγκος των παραγγελιών είναι αρκετές φορές, τεράστιος! Αν μας κάνετε την τιμή να μας προτιμήσετε ξανά, είμαστε σίγουροι ότι θα σας εξυπηρετήσουμε πολύ καλύτερα…Σας ευχαριστούμε!

Η κριτική γράφτηκε 16 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Άψογα burgers , πεντανόστιμα, φρέσκα υλικά και μεγάλες μερίδες. Πολύ γρήγορη εξυπηρέτηση. Μου άρεσε περισσότερο το ψωμί ενεργού άνθρακα

Ευχαριστούμε, Panayiotis N

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας! Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 16 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Καλές τιμές και πάντα νόστιμο και ποιοτικό! Έχουμε παραγγείλει αρκετές φορές και πάντα μένουμε ευχαριστημένοι και χορτάτοι!

Ευχαριστούμε, eletheoch

Η κριτική γράφτηκε 15 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καθαρό μαγαζί με υπέροχες γεύσεις και τεράστια ποικιλία από πίτες, σουβλάκια, σαλάτες αλλά και ορεκτικά. 5 αστέρια.

Ευχαριστούμε, Alexxintaropoulos

Σας ευχαριστούμε πολύ για την αξιολόγηση των 5 κύκλων και τα καλά σας λόγια!

Πιάτσα Καλαμάκι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική
Χαλάνδρι, Αττική

Παπάγου-Χολαργός, Αττική
Κηφισιά, Αττική

Πιάτσα Καλαμάκι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!