Tripadvisor

“Πολύ καλό σουβλάκι και όχι μόνο...”
Κριτική για: Πιάτσα Καλαμάκι

Πιάτσα Καλαμάκι
Κλείστε τραπέζι
Ή
Παραγγείλετε online

Έχω επισκεφθεί τον χώρο αρκετές φορές, και έχω παραγγείλει για το σπίτι επίσης. Παρόλο που τα σουβλάκια του είναι εαξαιρετικά, εγώ το προτιμάω για τα πράγματα που δεν βρίσκω αλλού. Πολλές σάλτσες, σαλάτες, επιλογές για χορτοφάγους και ξεχωρίζω το πίτα σάντουιτς και το θρακόψωμο.

Ευχαριστούμε, PanosBokos
Ο/η Γιάννης Σ, Διευθυντής του Πιάτσα Καλαμάκι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια!

Το επισκέφθηκα με τον άντρα μου, μετά από ποτό σε κοντινό μπαράκι. Δεν δοκιμάσαμε πολλά πράγματα παρά μόνο σουβλάκια. Ήταν τεράστια και εξαιρετικά. Με εντυπωσίασε η μεγάλη ποικιλία σε υλικά, κρεατικά και σάλτσες για να επιλέξεις.

Ευχαριστούμε, LenakiPub
Ο/η Γιάννης Σ, Ιδιοκτήτης του Πιάτσα Καλαμάκι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας! Να είστε καλά!

Η κριτική γράφτηκε 18 Ιανουαρίου 2020

Εκτός από το πολύ καλό σουβλάκι, εντυπωσιάστηκα από την ποιότητα του μπέργκερ. Ακόμη, πρέπει οπσδ[ηποτε να δοκιμάσετε το ψημένο καρβελάκι γεμάτο με λιχουδιές που το λένε θρακόψωμο. Δυστυχώς έχει λίγα τραπεζάκια έξω και εγώ που είμαι καπνίστρια δυσκολεύτηκα.

Ευχαριστούμε, fotinibest
Ο/η Γιάννης Σ, Ιδιοκτήτης του Πιάτσα Καλαμάκι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Ιανουαρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ! Να είστε καλά!

Η κριτική γράφτηκε 18 Ιανουαρίου 2020

Σε έναν δημοφιλή πεζόδρομο του Χαλανδρίου που βρίθει από καταστήματα εστίασης, θεωρώ ότι αυτό ξεχωρίζει. Νόστιμο φαγητό, ευγενική εξυπηρέτηση και όμορφη διακόσμηση.

Ευχαριστούμε, MakisLoveFood

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια!

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιανουαρίου 2020

εκμεταλευοντε τους εργαζομενους και δεν κολλανε τα νομιμα ενσημα υπερωριες ενω εργαζομενος που ειχε ατυχημα τον απελυσαν παρανομα... Ηδη εχει παρει τον δρομο της δικαιοσυνης... Φανταστειτε τι θα κανει στη κουζινα μεσα για να χει οικονομια λιγα ευρω

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, MIKRIARKOUDA

Αγαπητέ μου κύριε (ή κυρία, η ανωνυμία είναι το μεγαλύτερο όπλο σας...) είτε είστε κατευθυνόμενος από πρώην υπάλληλό μας είτε αγνοείτε παντελώς το θέμα με το οποίο ασχολείστε. Είναι προφανές ότι δεν έχετε επισκεφθεί το κατάστημά μας και σίγουρα δεν μπορείτε να γνωρίζετε κατα πόσο "κολλάμε" όπως λέτε τα νόμιμα ένσημα! Σας πληροφορούμε λοιπόν ότι η εργατική νομοθεσία τηρείται στο ακέραιο από το κατάστημά μας, όπως και από τα υπόλοιπα καταστήματα της αλυσίδας μας. Ο συγκεκριμένος διανομέας για τον οποίο διαδήλωναν επί 2,5 ώρες 40(!) άτομα, προκαλώντας μεγάλη οικονομική ζημία σε εμάς αλλά και στα υπόλοιπα καταστήματα του πεζοδρόμου, προσλήφθηκε, πληρώθηκε και απολύθηκε όπως ακριβώς ορίζει ο νόμος. Και απολύθηκε διότι ήταν κακός στην δουλειά του, έβριζε τους συναδέλφους του, χειροδικούσε και ήταν αγενής προς τους πελάτες! Σας παρακαλούμε λοιπόν να μας επισκεφθείτε και να μας κρίνετε βασισμένος (-η) στην ποιότητα των προιόντων μας και των παρεχόμενων υπηρεσιών μας και όχι στην ψεύτικη "διαδήλωση" και στις πλαστές κατηγορίες αυτών των ανθρώπων. Σας ευχαριστούμε.

Πιάτσα Καλαμάκι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παπάγου-Χολαργός, Αττική
Κηφισιά, Αττική

Αγία Παρασκευή, Αττική
Χαλάνδρι, Αττική

Πιάτσα Καλαμάκι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!