Travelocity
Orbitz.com
eDreams
Η κριτική έγινε: 4 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εμεινα ενα βραδυ στο συγκεκριμενο ξενοδοχειο.
Ειναι πολυ κοντα στην πλατεια του Χαλανδριου και στην αγορα της περιοχης.
Μου δωσανε δωματιο στο ισογειο με μικρο μπαλκονι και θεα τον ακαλυπτο.
Το δωματιο ειχε διπλο κρεββατι και ανετο οπως επισης και το μπανιο αρκετα μεγαλο με ντουζιερα και στηλη υδρομασαζ.
Στο δωματιο δεν υπηρχε ψυγειο.
Το πρωινο του ηταν ανεπαρκες με 2 μονο ειδη κορν φλεικς και ελαχιστες επιλογες απο αλλαντικα και αλλα ειδη.
Σιγουρα υπαρχουν περιθωρια να βελτιωθουν οι παροχες.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, CHARIS_SI
Η κριτική έγινε: 25 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ενα ξενοδοχείο σε πολύ καλη τοποθεσία κοντά στην πλατεια. Το προσωπικό είναι πολύ εξυπηρετικο και πρόθυμο να δώσει αρκετές πληροφορίες. Το δωμάτιο σχετικα μικρο αλλά βολικό , λείπουν κάποια βασικά όπως ψυγείο κ βραστηρας. Το μπάνιο σχετικα μεγαλο κ αρκετά καθαρό. Η τιμή είναι μετρίου επιπέδου ,οποτε αποτελεί μια καλη επιλογή.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, panoss61
Η κριτική έγινε: 7 Μαΐου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το βρήκαμε τυχαία μέσω ίντερνετ. Θέλαμε να μείνουμε κάπου έτσι ώστε να πηγαίνουμε στο "ΥΓΕΙΑ". Μας έκαναν καλύτερη τιμή επειδή θα μέναμε ημέρες από την τιμή μιας μόνο νύχτας! Καθαρό δωμάτιο, το προσωπικό πρόθυμο να σε εξυπηρετήσει ανά πάσα στιγμή. Νορμάλ πρωινό, κοντά στο κέντρο Χαλανδρίου, ίντερνετ σε όλο το ξενοδοχείο! θα ήθελα όμως ένα ψυγειάκι στο δωμάτιο τουλάχιστον για αυτούς που διαμένουν ημέρες αν όχι για όλους. Όπως επίσης θα ήθελα να υπήρχαν παραπάνω μπρίζες στο δωμάτιο (υπήρχε μόνο μια)! Η γενική εικόνα όμως είναι καλή, και νομίζω ότι θα ξαναπήγαινα!

1  Ευχαριστούμε, mauro_tsounami
Η κριτική έγινε: 29 Απριλίου 2016

Μείναμε ένα βράδυ στο ξενοδοχείο, αλλά το δωμάτιο ήταν περιποιημένο και ζεστό. Δίκλινο δωμάτιο, με βεράντα. Το πρωινό σχετικά απλό, ωραίο. Είχε αρκετά πράγματα για να διαλέξει κανείς. Καθαροί όλοι οι χώροι του ξενοδοχείου. Συνολικά, είχαμε μια καλή εμπειρία διαμονής στο ξενοδοχείο.

Ευχαριστούμε, Fani T
Η κριτική έγινε: 4 Απριλίου 2016

Θα μπορούσε να χαρακτηριστεί ως απλά καλό και αξιοπρεπές. Χωρίς να προσφέρει κάτι ιδιαίτερο...απλά τα βασικά για 1-2 διανυκτερεύσεις (το επισκεφτήκαμε για επαγγελματικό ταξίδι και δε χρειάστηκε να ξοδέψουμε πολλές ώρες εντός του ξενοδοχείου). Τα δωμάτια έχουν ένα ιδιαίτερο στυλ (κάπως κιτς!) και το πρωινό δεν αξίζει καθόλου.

2  Ευχαριστούμε, imponovo