“Απογοήτευση”
Κριτική για: Τζιντζέρ

Τζιντζέρ
Κλείστε τραπέζι

Πήγαμε καθημερινή στις 12:20μμ. Υπήρχε μόνο μια παρέα που ήδη έπιναν τον καφέ τους. Καθίσαμε στην πίσω βεράντα που είναι πολύ ήσυχα. Παραγγέλλαμε καφέδες, μπρουσκέτες και pancake. σε 5΄μας έφεραν τους πολύ καλούς καφέδες cappuccino με 3.30 ευρω ο ένας. Αφού περιμέναμε 43΄ για τα φαγητά, είπαμε στον σερβιτόρο ότι θα φύγουμε. Μας απάντησε ότι φταίει ο προμηθευτής τους που άργησε να έρθει και για αυτό άργησαν τα φαγητά και να μην φύγουμε γιατί μόλις θα τα έφερνε. Τελικά καθίσαμε και σε 2΄τα έφερε. Το pancake με σοκολάτα, μπανάνα και μπισκότο ήταν πολύ καλό και είχε 6 ευρω. οι μπρουσκέτες με prosciutto κλπ ήταν τελείως αδιάφορες. Δεν έδεναν τα υλικά μεταξύ τους. Δυστυχώς μόνο η εμφάνιση ήταν καλή. Είχαν 6. 50 ευρω. κρίμα. Το αποκορύφωμα ήταν όταν καθόμασταν, που η φίλη μου, ένιωσε να είναι βρεγμένο το παντελόνι της. Σηκώθηκε από το καναπεδάκι και πράγματι ήταν πολύ βρεγμένη από νερό που είχε μαζέψει το μαξιλάρι. Το είπαμε στον σερβιτόρο που μας είπε ότι και την προηγούμενη ημέρα κάποιος πελάτης έπαθε το ίδιο, αλλά νόμιζε ότι είχε στεγνώνει το μαξιλάρι. Φυσικά και δεν θα ξαναπάμε και ούτε το προτείνω.

Ευχαριστούμε, eleftheria Κ

Η κριτική γράφτηκε 24 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δεν είχα ιδέα για την πίσω αυλή, μόλις σήμερα την ανακάλυψα, ησυχη και καταπράσινη. Σίγουρα θα το επισκεφθώ εκ νεου

57  Ευχαριστούμε, Eleni_Psi
Η κριτική γράφτηκε 19 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το burger φυσάει best of the best!! Πολύ όμορφος χώρος και εξαιρετικό service! Σίγουρα θα γίνει στέκι μας

Ευχαριστούμε, Sotosmgr
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2020

Παραγγείλαμε brunch, άργησε 2 ώρες. Μετά από πολλά παράπονα για την καθυστέρηση, ο υπεύθυνος δεν εμφανίστηκε, δεν ανέλαβε καμία ευθύνη και δεν μας ζήτησε ούτε μια συγνώμη. Θα περιμέναμε περισσότερο επαγγελματισμό εκ μέρους του!!

Ευχαριστούμε, S8410GY_
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Κέντρο απόκεντρο το συγκεκριμένο μαγαζί στο Χαλάνδρι, τόσο πολύ, που δεν αντιλαμβάνεσαι πόσο κοντά στην πλατεία του Αγίου Νικολάου βρίσκεται. Ωραία ποτά, και μοντέρνος χώρος. Το φαγητό, αν και μύριζε ωραία, δεν το δοκιμάσαμε. Next time..

Ευχαριστούμε, dimi769

Τζιντζέρ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κηφισιά, Αττική

Τζιντζέρ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.