“ΠΟΙΟΤΙΚΟ ΦΑΓΗΤΟ!! ΑΨΟΓΗ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ.”
Κριτική για: MelMar

MelMar
Περιγραφή: Ανοίγουμε τις πόρτες μας στις 06.00 κάθε πρωί για να ξεκινήσετε μια δημιουργική μέρα με τον φρεσκοκομμένο αρωματικό καφέ μας και τις λαχταριστές σφολιάτες μας από επιλεγμένες πρώτες ύλες. Συνεχίστε το ταξίδι της απόλαυσης στο γραφείο, στην δουλειά ακόμα και στο σπίτι με τα ζουμερά burger από φρέσκο χειροποίητο μπιφτέκι, τις λαχταριστές κρέπες και τις τραγανές βάφλες σε νόστιμους συνδιασμούς
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Παραγγέλνουμε συχνά στο σπίτι και είμαστε απόλυτα ικανοποιημένοι! Ο καφές είναι εξαιρετικός και το φαγητό πολύ καλής ποιότητας! Must του μαγαζιού (κατα τη γνώμη μου) ΟΙ ΚΡΕΠΕΣ.. Αλμυρές και γλυκές.. Δοκιμάστε όμως και το burger που είναι "πολύ δυνατό".

1  Ευχαριστούμε, Mairi S
Ο/η MelMar M, Ιδιοκτήτης του MelMar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Μαρτίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ. Είμαστε εδώ για να ικανοποιούμε τις γαστρονομικές σας ανάγκες.

MelMar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική

MelMar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!