“Η κριτική μου για εσάς.....”
Κριτική για: Roma Pizza

Roma Pizza
Περιγραφή: όλες οι πίτσες μας είναι χειρότερες με αγνή σάλτσα τομάτας roma pizza και υπογραφή roma pizza και φρέσκα γλυκά Υφαντιδης αλλαντικά και πεντα νόστιμο τυρί guda Ολλανδίας οι καλύτερες σε ποιότητα
Η κριτική γράφτηκε 9 Απριλίου 2021

Θα ήθελα να σας ενημερώσω πως δεν μου ήρθαν άμεσα και όλοι μας πεινούσαμε και περιμέναμε..... Μας είπατε τρία τεταρτακια και σε 2 ώρες δεν είχε φανεί ίχνος πίτσας.... Μιλαω ειλικρινά...Καθυστέρηση της πιτσας έχω να πω μόνο.

Στα 10 βάζω 2.....

Καλό σας βράδυ και αν μπορείτε βελτιώστε την ταχύτητα για τις παραγγελίες........

ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΈΣ....

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, _R3186TD

Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2020

Παραγγείλαμε 6 πίτσες και 2 μακαρονάδες από το κατάστημα του Χαλανδρίου. Η μια μακαρονάδα δεν ήρθε στην ώρα της και μετά οταν την έφερε ο ντελιβερας μας έβρισε. Η ποιότητα των υλικών και της ζύμης ήταν η χειριστη, και τα μακαρόνια καμένα. Αποτέλεσμα είναι να είμαστε τώρα 6 άτομα με όλα τα συμπτώματα δηλητηρίασης. Προφανως μας δώσανε να φάμε ο,τι είχε ξεμείνει από τις γιορτές. Απαράδεκτοι και επικίνδυνοι!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
3  Ευχαριστούμε, nikolch
Η κριτική γράφτηκε 6 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Έχω προσπαθήσει να παραγγείλω 2 φορές μέσω εφαρμογής με προσφορά τιμής. Και τις 2 ακύρωσαν δήθεν φόρτου εργασίας. Πήρα τηλ ως άλλη πελάτισσα και όταν είπα ποια είμαι μου το έκλεισαν κατάμουτρα 2 φορές. Ο κύριος στο τηλέφωνο εντελώς ανάγωγος. Μην χάσετε το χρόνο σας μαζί τους. Παραγγείλτε από αλλού!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
3  Ευχαριστούμε, 220maninaf
Ο/η miltosc2020, Owner του Roma Pizza, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Μαΐου 2020

fake review..
Ψεύτικη κριτική, παρακαλώ να σβηστεί.

Η κριτική γράφτηκε 11 Νοεμβρίου 2019

Απρόσμενη απογοήτευση. Ολική.
Όχι ασφαλώς επειδή δεν μου έχουν προκύψει πολύ μέτριας έως κακής ποιότητας πίτσες, αλλά από το συγκεκριμένο κατάστημα και οι δύο πίτσες που παραγγείλαμε ήταν κάκιστης ποιότητας, και δη λίαν επιεικώς…
Εξαιρετικά άνοστες, με δυσκολία στο μάσημα, κολλούσαν σαν τις τσίχλες, έμοιαζαν σαν ξαναζεσταμένες ξανά και ξανά…

Με κάθε ειλικρίνεια και ανιδιοτέλεια, οφείλω να ομολογήσω ότι ουδέποτε έχω δοκιμάσει στο παρελθόν τόσο κακής ποιότητας πίτσα. Και ήταν και δύο διαφορετικές…
Την ίδια ακριβώς γνώμη εξέφρασε και η σύζυγός μου, η οποία επίσης δοκίμασε και τις δύο πίτσες.

Προς αποφυγήν, λίαν επιεικώς…

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
8  Ευχαριστούμε, Vandoulas
Η κριτική γράφτηκε 15 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Παραγγείλαμε πράγματα που ενημερωθηκαμε κατόπιν ότι τα μισά δεν υπάρχουν, αφού μας είπαν ότι αν ακυρωθούν οι ελλείψεις θα έρθει γρηγορότερα η παραγγελία, τελικά ήρθε με πάνω από μία ώρα καθυστέρηση & με λαθη, ενώ πρακτικά με τον τρόπο αυτό χάσαμε μια προσφορά που είχαν διαθέσιμη on-line. Δεν το προτείνω. Ποιότητα κάτω από μέτρια.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, dontbecurious

fake review..
Ψεύτικη κριτική, παρακαλώ να σβηστεί.

Roma Pizza: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική

Roma Pizza: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!