“Νόστιμο φαγητό, Όμορφος χώρος,”
Κριτική για: Παλιό Ταχυδρομείο

Παλιό Ταχυδρομείο
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Νόστιμο φαγητό,
Όμορφος χώρος,
Μικρό θεματάκι με την εξυπηρέτηση από το προσωπικό..
Αλλά η συνολική εμπειρία είναι καλή.

Ευχαριστούμε, MaryKaklaman

Η κριτική γράφτηκε 11 Οκτωβρίου 2020

Σαββατο βραδυ και η επισκεψη μου με την κοπελα μου μονο ευχαριστες εντυπωσεις μου αφησε Πολυ ομορφος κηπος εξυπηρετικοτατο προσωπικο ,ευχαριστο περιβαλλον,οσο για τα φαγητα η μια εκπληξη νοστιμιας διαδεχοταν την αλλη .Συγουρα θα το προτιμησω ξανα.Μπραβο σε ολο το team του μαγαζιου

Ευχαριστούμε, kouk56
Η κριτική γράφτηκε 9 Οκτωβρίου 2020

Πήρα δύο φορές τηλέφωνο για να κάνω κράτηση. Και τις δύο, με το που είπα “Καλησπέρα“ και πριν καλά καλά προλάβω να πω ότι θέλω να κάνω κράτηση μου το έκλεισαν στα μούτρα (το δις εξαμαρτείν που λένε...). Δεν νομίζω να πατήσω ούτε απέξω μιας και από τη φωνή και μόνο κρίθηκα ανεπιθύμητη.

Ευχαριστούμε, 801elisavetg
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2020

Πολύ ωραίο περιβάλλον, καταπληκτική αυλή και φαγητό καλό για μεζεδοπωλείο. Έχουμε επισκεφτεί το μαγαζί 3-4 φορές, ωστόσο την τελευταία φορά ενώ είμαστε εκεί τρεις ώρες και έχουμε παραγγείλει αρκετά ζητάμε από την σερβιτόρα μισό λίτρο κρασί ακόμη και μας είπε ότι δε γίνεται γιατί θα κλείσουν ταμείο και θα μας φέρεις το λογαριασμό. Της είπαμε οκ φέρε μας με το λογαριασμό και μισό λίτρο κρασάκι και μας απάντησε ότι δε γίνεται !!! Το μαγαζί ήταν ακόμη γεμάτο. Δεν έχουμε ξανασυναντήσει τέτοια απροθυμία για εξυπηρέτηση

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, _WTonia_1978
Η κριτική γράφτηκε 8 Αυγούστου 2020

Ποικιλία σε μεζέδες! Ο, τι έχουμε δοκιμάσει, στις μέχρι τώρα επισκέψεις μας άξιζε, πολύ όμορφη αυλή, πολύ περιποιημένο εσωτερικός χώρος, καλές τιμές

Ευχαριστούμε, DisappointedKourkou

Παλιό Ταχυδρομείο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική

Παλιό Ταχυδρομείο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.