“Καταπληκτικό στο Χαλάνδρι”
Κριτική για: Παλιό Ταχυδρομείο

Παλιό Ταχυδρομείο
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Το εστιατόριο σερβίρει συγκεκριμένο ελληνικό μενού, πολύ προσεγμένο και πολύ νόστιμο. Πήγαμε πολλές φορές και δεν μας απογοήτευσε ποτέ. Όλα τα πιάτα είναι φροντισμένα, οι μερίδες ικανοποιητικές και ενώ έχει άποψη στο φαγητό δεν είναι ψευτο-γκουρμέ. Το περιβάλλον είναι πολύ φιλόξενο, ο κήπος καταπληκτικός και οι άνθρωποι που σερβίρουν εξαιρετικοί. Φαίνεται ότι τους ενδιαφέρει να γευτείς κάτι ωραίο και να νιώσεις άνετα. Να πω ότι ζυμώνουν οι ίδιοι ένα εξαιρετικό ψωμί.

Ευχαριστούμε, Irene290

Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018

Το Παλιό Ταχυδρομείο είναι ένας ιδιαίτερος χώρος, ζεστός με υπέροχα φαγητά, ευγενέστατο προσωπικό και καλή διακριτική μουσική. Είναι ένας χώρος εξίσου καλός και τον Χειμώνα μέσα, αλλά και το καλοκαίρι στην υπέροχη αυλή του.

1  Ευχαριστούμε, papdimit
Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Παραδοσιακό ταβερνάκι με μια νότα μοντέρνου. Νεολαία, όμορφη ζωντανή ατμόσφαιρα και πολύ ωραίος χώρος (και μέσα και έξω). Καλό και γρήγορο σέρβις. Το φαγητό από τα ορεκτικά μέχρι το επιδόρπιο μέτρια. Πάντα κατόπιν κράτησης.

1  Ευχαριστούμε, Johnweeseda
Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο φαγητό σε καλές ποσότητες και τιμές. Πολύ καλή εξυπηρέτηση, ζεστό περιβάλλον με καλή μουσική.

Ευχαριστούμε, Nikos B
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πάω με την έγγυο σύζυγο μου για φαγητό Σαββατο μεσημέρι.
Ο χώρος σχεδόν αδειος με κάποιους να καπνίζουν μέσα.
Ρωταω «συγνωμη το κάπνισμα επιτρέπεται;»
Και μας απαντανε «ΝΑΙ εννοειτε»
Οταν τους ειπα οτι ειναι εγγυος η γυναικα μου μας απαντησαν δεν μπορουμε να κανουμε κατι.

Γελάω πραγματικά πλέον με το μαγαζί αυτό...σε όλο το κόσμο θα λεω τα χειρότερα μετα απο αυτό το σκηνικό για να μην ξαναπάει κανεις αφου το θέλουν εκει τεκέ παρότι απαγορεύεται !!!

Ευχαριστούμε, Α. Α

Παλιό Ταχυδρομείο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική

Παλιό Ταχυδρομείο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!