“ΕΚΠΛΗΞΗ”

Ο Ψητός Μπακαλιάρος - Χαλάνδρι
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018

Σε ξαφνιάζουν οι μερίδες οι οποίες είναι πολύ μικρές. Προσωπικά μ' αρέσει περισσότερο έτσι, γιατί μ' αυτόν τον τρόπο δεν αφήσαμε τίποτα πίσω. Το να παραγγείλω δύο μερίδες καλαμαράκια και να μείνει η μία με χαλάει περισσότερο. Και την πρώτη φορά που πήγαμε 2 άτομα, αλλά και την δεύτερη που πήγαμε 4 άτομα, δεν μείναμε παραπονεμένοι. Και ούζο ήπιαμε και τσίπουρο ήπιαμε όσο θέλαμε χωρίς παραπάνω χρέωση λόγω κατανάλωσης. Το προσωπικό εξυπηρετικότατο. Προσωπικά για μένα, το περιβάλλον είναι λίγο "ψυχρό". Μπορεί να φταίει ο φωτισμός ή το χρώμα όμως. Βέβαια, την πρώτη φορά πληρώσαμε 13€/άτομο, ενώ τώρα τελευταία 14€/άτομο. Και βεβαίως θα ξαναπάμε

Ευχαριστούμε, Elli K

Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ομορφος και ζεστός χώρος,καλομαγειρεμένο φαγητό και γρήγορο σέρβις...The best choice για κάποιον που θέλει να φάει καλό,άφθονο και φθηνό φαγητό!

Ευχαριστούμε, Гιωργος Χ
Μέλος του TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το μαγαζί πριν μια βδομάδα μια παρεα 6 ατόμων!το μαγαζί πολύ καθαρό!η εξυπηρέτηση πολύ φιλική και το φαγητο απεριόριστο και νοστιμότατο!!μας αρεσε το σύστημα που εχουν γτ γεύεσαι διαφορετικές γεύσεις και δεν περιορίζεσαι σε ενα κυρίως και μια σαλάτα..επίσης το ουζο χυμα που έχουν ειναι πολυ καλό και μας έφεραν όσο ζητήσαμε!!

1  Ευχαριστούμε, Μέλος του TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φρέσκα ψάρια, χειροποίητα μεζεδάκια, άφθονο ούζο,κρασί,τσίπουρο με 13€ το άτομο! Φιλικό περιβάλλον, καθαρό μαγαζί.

Ευχαριστούμε, Κατερίνα Α
Η κριτική γράφτηκε 17 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καλησπέρα σας...επισκεφτήκαμε το μαγαζί μαζί με την οικογένεια μου καθώς είχαμε ακούσει μέσω γνωστών μας για την καλή ποιότητα φαγητού καθώς και το εξυπηρετικό σέρβις.Μπορώ να πω ό,τι μείναμε έκπληκτοι από την ατμόσφαιρα,το σέρβις ήταν γρήγορο και ευγενικό,η ποιότητα του φαγητού ήταν πολύ καλή και παρόλο που οι μερίδες ήταν μικρές σου έδιναν την ευκαιρία να παραγγείλεις ξανά χωρίς να πληρώσεις τίποτα παραπάνω από αυτό που αναγράφει η τιμή.Τέλος είναι θετικό ό,τι εμείς που ήμασταν τέσσερα άτομα πληρώσαμε 13€ το άτομο και παραγγείλαμε όσες φορές θέλαμε σε αντίθεση με κάποια άλλα μαγαζιά που πληρώνεις το ψάρι πολύ ακριβά.

Ευχαριστούμε, Σταθης Π

Ο Ψητός Μπακαλιάρος - Χαλάνδρι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική

Ο Ψητός Μπακαλιάρος - Χαλάνδρι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!