“Ποιοτικό φαγητό με 13€ το άτομο!”

Ο Ψητός Μπακαλιάρος - Χαλάνδρι
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φρέσκα ψάρια, χειροποίητα μεζεδάκια, άφθονο ούζο,κρασί,τσίπουρο με 13€ το άτομο! Φιλικό περιβάλλον, καθαρό μαγαζί.

Ευχαριστούμε, Κατερίνα Α

Η κριτική γράφτηκε 17 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καλησπέρα σας...επισκεφτήκαμε το μαγαζί μαζί με την οικογένεια μου καθώς είχαμε ακούσει μέσω γνωστών μας για την καλή ποιότητα φαγητού καθώς και το εξυπηρετικό σέρβις.Μπορώ να πω ό,τι μείναμε έκπληκτοι από την ατμόσφαιρα,το σέρβις ήταν γρήγορο και ευγενικό,η ποιότητα του φαγητού ήταν πολύ καλή και παρόλο που οι μερίδες ήταν μικρές σου έδιναν την ευκαιρία να παραγγείλεις ξανά χωρίς να πληρώσεις τίποτα παραπάνω από αυτό που αναγράφει η τιμή.Τέλος είναι θετικό ό,τι εμείς που ήμασταν τέσσερα άτομα πληρώσαμε 13€ το άτομο και παραγγείλαμε όσες φορές θέλαμε σε αντίθεση με κάποια άλλα μαγαζιά που πληρώνεις το ψάρι πολύ ακριβά.

Ευχαριστούμε, Σταθης Π
Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018

Σημειώνω ότι το επισκεφτηκαμε Μάη του 2017. Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι μέχρι σήμερα.
Επειδή όταν έρχεται ο γιος μας από το εξωτερικό θέλει να πηγαίνουμε σε ψαροταβέρνες και ενώ έχουμε μια πάρα-παρα πολύ καλή στο Μαρουσι , είπαμε να κάνουμε μια αλλαγή όχι όλο στα ίδια.
Το είδαμε μια μέρα που περνούσαμε απ' έξω και είπαμε να πάμε.
Έγραφε 13€ το άτομο ότι πάρεις όσο πάρεις
Λοιπόν ήταν σκέτη κοροϊδία. Το τονίζω κοροϊδία
Έφεραν κατι μικρά πιάτα μια με αηδίες, σκέτες αηδίες.
Ζητήσαμε μπακαλιάρο και ήταν 3 κομματάκια ( όχι κομμάτια αλλά κομματάκια, μπουκιτσες) σε καλαμάκι. Όταν ζητήσαμε γαρίδες ( το μόνο ακριβό) δεν τις εφερναν, το καθυστερούσαν, δήθεν έγινε λάθος, δικαιολογίες για αν ξαναζητουσαμε να ήταν αποτρεπτικό με τόση ώρα που θα περιμέναμε.
Είμασταν 5 άτομα που δεν φάγαμε τίποτα της προκοπής για αυτά που πληρώσαμε.
Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν πως υπήρχε κόσμος που πήγαινε εκεί.
Καλά εμείς ήταν πρώτη φορά, την πατήσαμε.
Δεν πιστεύω ότι όλοι εκεί ήταν σαν και εμάς. Πράγμα που με στεναχώρησε γιατί τελικά έχουμε χάσει το γούστο μας και δεν είμαστε επιλεκτικοί.

3  Ευχαριστούμε, Argyro S
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δεν συνιθιζω να σχολιάζω γενικά αλλά τώρα δεν μπορούσα να μην πω ότι είναι άθλιο μαγαζί και από θεμα προσωπικού και από θεμα φαγητών. Εκτός ότι περιμέναμε 2 ώρες να εξυπηρετηθούμε , γενικώς δεν υπήρχε ευχάριστο κλίμα και μέσα στο μαγαζί, αγενής σερβιτόροι Χωρίς να δείχνουν κάποιο ενδιαφέρον για τον πελάτη.

2  Ευχαριστούμε, penny1991111111
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφθήκαμε με ανθρώπους που συχνάζουν στο μαγαζί και άρα ήξεραν τα πιάτα που έπρεπε να δοκιμάσουμε.Οι μερίδες μπορεί να είναι μικρές αλλά παραγγέλνεις όσο θέλεις.Η ποιότητα του φαγητού είναι αντίστοιχη του ποσού πληρωμής.Δε μπορεί κανείς να ζητάει την καλύτερη ποιότητα από τη στιγμή που ξέρει πόσο θα πληρώσει..από εκεί και πέρα η εξυπηρέτηση ήταν αρκετά καλή..ο χώρος ευχάριστος και η τοποθεσία εύκολη σε πρόσβαση αλλά και σε παρκάρισμα..

2  Ευχαριστούμε, TzimhsS

Ο Ψητός Μπακαλιάρος - Χαλάνδρι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ο Ψητός Μπακαλιάρος - Χαλάνδρι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!