“Το καλύτερο μαγαζί για ποτό και φαγητό”
Κριτική για: Swell

Swell
Περιγραφή: To all day spot στο κέντρο της Βουλιαγμένης, με μοντέρνο design και θέα 360 μοίρες συνθέτει το απόλυτο καλοκαιρινό σκηνικό χαλαρότητας και κομψότητας.
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουλίου 2021

Είναι αναμφίβολα το πιο Ωραια μαγαζί στη Βουλιαγμένη και στα Νότια προάστια γενικότερα. Είτε πας με παρέα είτε για ραντεβού αξίζει το κάθε ευρώ που θα δώσεις. Ο Ιωάννης ένας από τους ιδιοκτήτες ο οποίος είναι ΠΑΝΤΑ παρών συμβάλλει στην άμεση ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ σου αλλά δε θα αφήσει ούτε καρφίτσα να πέσει για να σου χαλάσει το experience. Το σέρβις είναι πολύ γρήγορο και το προσωπικό παρά πολυ φιλικό. Νιώθεις ότι το μαγαζί είναι δικό σου, λες και εισαι σπιτι σου. Σε κάνει (ο Ιωάννης) να νιώσεις ότι η παρουσία σου στο μαγαζί είναι πολυ σημαντική και αυτό το κάνει με όλους τους πελάτες. Χτίζει προσωπική επαφή με τον κάθε πελάτη και αυτό είναι πολυ σημαντικό. Δεν πιστεύω πως υπάρχει πιο φιλόξενο μαγαζί από αυτό και το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Όσοι έχουν κάνει αρνητική κριτική μάλλον κάποιο θέμα έχουν.

Από θέμα ποιότητας δεν το σχολιάζω καν. Είναι όλα υπέρ άριστα. Και οι τιμές πολύ ρεαλιστικές.

Συγχαρητήρια στους ιδιοκτήτες πραγματικά πολλά respect

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, giorgiomY3136YY

Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουνίου 2021

Ίσως από τα ομορφότερα μέρη στα νότια!!! Εξαιρετική θέα, μη χάσετε το ηλιοβασίλεμα από την ταράτσα! Πολύ όμορφη ατμόσφαιρα για να απολαύσει κανείς το ποτό του, το φαγητό και το κοκτέιλ του! Γίνεται στέκι εύκολα! Το προσωπικό ευγενέστατο και τηρώντας όλα τα μέτρα προστασίας κατά του Covid-19, βασικό κριτήριο πλέον για ένα μαγαζί!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Markella V
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουνίου 2018

Ωραία διακοσμημένο μαγαζί με πολύ ωραία θέα και ωραία κοκτέιλ.. Η καλύτερη ώρα να το επισκεφτείς αργά το απόγευμα που πέφτει και ο ήλιος..Υπάρχει και μενού με φαγητό άλλα όχι κάτι το ιδιαίτερο θα μπορούσε και καλύτερα...Καλό και εξυπηρετικό το προσωπικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, dali1972
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Για να μην μπω σε λεπτομέρειες σε εκδήλωση που κάναμε πρόσφατα δεν τηρηθηκαν αυτά που συμφωνηθηκαν και υπήρχε πολύ κακή οργάνωση με αποτέλεσμα οι καλεσμένοι μας να μην πάρουν αυτό που εμείς πληρώσαμε. Υπήρξε μεγάλη σύγχυση μεταξύ υπεύθυνου-ιδιοκτητη με το προσωπικό. Στο τέλος μια παραδοχή και μια συγνώμη για τα σφάλματα που έγιναν, ίσως λόγω απειρίας, θα ελυναν πολλά, αντιθέτως βρεθήκαμε και από κάτω επειδή τολμήσαμε να θίξουμε τον υπεύθυνο, παρότι οι παρατηρήσεις μας έγιναν με το γάντι! Για ένα ποτό είναι οκ, αλλα όχι κατι παραπάνω.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, 201alkisp
Ο/η Dimitris S, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Swell, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Ιουλίου 2017

Καλησπέρα σας.
Κατ΄ αρχήν θα θέλαμε να σας ζητήσουμε συγνώμη για την καθυστερημένη μας απάντηση, αλλά δεν είχαμε δει νωρίτερα την κριτική σας.
Διαβάσαμε πολύ προσεχτικά τη κριτική σας αλλά δεν μπορέσαμε να εντοπίσουμε πότε διαδραματίστηκε το περιστατικό που μας αναφέρατε. Θα θέλαμε εάν δεν έχετε και εσείς κάποιο πρόβλημα να μας πείτε περισσότερες λεπτομέρειες για να μπορέσουμε να εντοπίσουμε εάν το περιστατικό που μας αναφέρεται έγινε στο δικό μας χώρο, όπως και να αναλάβουμε τις ευθύνες μας στη περίπτωση που έχει συμβεί κάτι τέτοιο.
Λαμβάνουμε πολύ σοβαρά όλες τις κριτικές των πελατών μας και μάλιστα πολύ περισσότερο τις αρνητικές καθώς πιστεύουμε πως είναι η καλύτερη οδός για να γινόμαστε καλύτεροι και εμείς και οι υπηρεσίες μας προς τους πελάτες μας.
Μπορείτε να μας απαντήσετε γραπτώς ή να μας καλέσετε στο 2108961457.

Εκ της διευθύνσεως

Η κριτική γράφτηκε 30 Μαΐου 2017

Σε ένα αγαπημένο σημείο της Βουλιαγμένης , λειτουργεί όλη τη μέρα, με καλό service.
Δυστυχώς το wi fi δεν είναι αξιόπιστο και οι τιμές είναι αλμυρές φυσικά λόγω θάλασσας. Minimal χώρος.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2017
Ευχαριστούμε, Glyfada1966

Swell: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βουλιαγμένη, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Swell: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!