“Δίκαιη η φήμη του!”
Κριτική για: Ithaki Restaurant

Ithaki Restaurant
Κλείστε τραπέζι
Καλό για: Ρομαντικό, Επαγγελματικές συναντήσεις, Ειδικές περιστάσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Μεσημεριανό, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 24 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Με καλό καιρό, σε ωραίο τραπέζι με θέα θάλασσα και πριν το ηλιοβασίλεμα, το να περάσεις τέλεια είναι μονόδρομος. Εξαιρετικό και φιλόξενο προσωπικό, πολύ καλό σερβις, γευστικά και όμορφα σερβιρισμένα πιάτα, φρέσκο καλοψημένο ψάρι και πλήρη λίστα με κρασιά! Θα πληρώσεις κάτι παραπάνω, αλλά χαλάλι του!

2  Ευχαριστούμε, YannisVr

Η κριτική γράφτηκε 20 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκευθήκαμε το Εστιατόριο Ιθάκη με αφορμή την επέτειο του γάμου μας. Έχοντας επισκεφθεί στο παρελθόν ανάλογα εστιατόρια μπορώ να σας αναφέρω πως πραγματικά βρίσκεται σε πολύ καλό σημείο και η θέα είναι ως πίνακας που μπορείς να χαζέψεις για όλο το διάστημα κυνδινεύοντας να χάσεις την ουσία της επίσκεψης. Η εξυπηρέτηση είναι εξαιρετική το προσωπικό ευγενές, τα πιάτα και το μενού εκτιμώ πως μπορούν να καλύψουν τα περισσότερα γούστα αφήνοντας μια εξαιρετική επίγευση για να το ξανά επισκεφτούμε. Οι τιμές εκτιμώ πως είναι ανάλογες με αυτό που προσφέρει δηλαδή αρθροίζοντας όλα τα παραπάνω συμπεριλαμβανομένου και την υψηλή ποιότητα των πρώτων υλών είναι δικαιολογημένες όμως δεν απευθύνονται σε όλους . Θα σας πρότεινα να το επισκεφθείτε και να το απολαύσετε .

Ευχαριστούμε, 0492kardim
Ο/η IthakiRestaurant, Γενικός Διευθυντής του Ithaki Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητέ karpouzosd ,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε από καρδιάς για την πολλή όμορφη κριτική σας .
Υψηλότερα από όλα τα βραβεία είναι για την ομάδα μας η γνώση οτι καταφέρνουμε να δημιουργήσουμε τόσο όμορφες εμπειρίες για τους επισκέπτες μας.
Θα χαρούμε να σας έχομε σύντομα και πάλι κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2020

Πολύ καλή εξυπηρέτηση, άριστος χώρος με μαγευτική θεά, εξαιρετικό φαγητό με αυθεντικά υλικά και προσωπικό που γνωρίζει όσο λίγοι να εξυπηρετούν τους πελάτες του. Συγχαρητήρια στο <<μαέστρο>>!

Ευχαριστούμε, vasilisarg
Ο/η IthakiRestaurant, Γενικός Διευθυντής του Ithaki Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητέ vasilis_arg,
Ευχαριστούμε ιδιαιτέρως για τη τόσο καλή κριτική σας.
Θα χαρούμε πολύ να μας επισκεφτείτε και πάλι για ένα ακόμα γαστρονομικό ταξίδι.

Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2020

Πολύ καλή εξυπηρέτηση, ήρεμο περιβάλλον,φιλικό προσωπικό, ιδιαίτερο φαγητό!!! Ιδανικό και για οικογένειες.

Ευχαριστούμε, ΑΝΤΖΕΛΑ Β
Ο/η IthakiRestaurant, General Manager του Ithaki Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Αυγούστου 2020

Αγαπητή ΑΝΤΖΕΛΑ Β,
Σας ευχαριστούμε ιδιαιτέρως για τη πολύ όμορφη κριτική σας.
Θα μας δώσετε μεγάλη χαρά να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο εστιατόριο μας.

Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τα πιάτα που παραγγείλαμε ήταν πολύ νόστιμα και είχα άριστη παρουσίαση. Η ατμόσφαιρα ήταν πανέμορφη φόροι πήγαμε βράδυ και το περιβάλλον ήταν απερίγραπτο

Ευχαριστούμε, ZACHARIAS22121987

Ithaki Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Ithaki Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.