“ΥΠΕΡΟΧΉ ΘΕΆ ΜΕ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΌ ΦΑΓΗΤΌ”
Κριτική για: Panorama

Panorama
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Η τοποθεσία καταπληκτική, πάνω στη θάλασσα. Η διακόσμηση μοντέρνα με μεσογειακό στυλ. Γενικά η ατμόσφαιρα υπέροχη. Εξαιρετικό φαγητό ωραία σερβιρισμένο από το άψογο προσωπικό!!!

2  Ευχαριστούμε, STELLA M

Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Θα ήθελα να γράψω και να ξαναγράψω για την εκπληκτική θέα.. το προσεγμένο φαγητό.. το άψογο σέρβις.. και την αυθεντική ποιότητα αυτού του εστιατορίου! Το Πανοραμα είναι στην καρδιά μας και αποτελεί τον γευστικό προορισμό μας στην αθηναϊκή Ριβιέρα ! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα για οικογένειες, φιλικές συνευρέσεις και ρομαντικά δείπνα! Μας κάνει να ταξιδεύουμε!

2  Ευχαριστούμε, Dimi M
Ο/η Dimfour, Owner του Panorama, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα εξαιρετικά σας σχόλια!Η ικανοποίηση των πελατών μας αποτελεί πάντοτε προτεραιότητα μας!Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018

Εξαιρετική κουζίνα και σέρβις.. Φανταστική θέα... Πολύ καλό σερβις όλοι με ένα χαμόγελο και εναλλακτικές προτάσεις στα πιάτα.

2  Ευχαριστούμε, AthensDimitrisM

Η κριτική γράφτηκε 25 Οκτωβρίου 2017

Τοποθεσία και θέα φανταστική. Το φαγητό, αρκετά καλό, ειδικά τα ψαρικά του. Μικρή απογοήτευση η σαλάτα του. Οι τιμές, για την περιοχή και την τοποθεσια ούτε, σχετικά καλές.

2  Ευχαριστούμε, midimad1969
Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική κουζίνα και σέρβις.. Φανταστική θέα , το πιο όμορφο ηλιοβασίλεμα της Αττικής!!! Φρέσκο ψάρι και σπιτικές γεύσεις Ελλάδας! Το προτείνω ανεπιφύλακτα ! Ιδανικό για μεσημέρι και βράδυ..για παρεΐστικο γεύμα ή ρομαντικό δείπνο !

Ευχαριστούμε, Dimi M
Ο/η Dimfour, Owner του Panorama, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 11 Σεπτεμβρίου 2017

Ευχαριστούμε πολύ για τα εξαιρετικά σας σχόλια για το εστιατόριο μας.Η ευχαρίστηση των πελατών μας αποτελεί πάντοτε προτεραιότητα μας.Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα.

Panorama: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Panorama: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

;