Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικές εγκαταστάσεις, άνετοι χώροι και αίσθηση πολυτελείας υψηλής αισθητικής.
Ευγενέστατο προσωπικό σε όλες τις θέσεις με άμεση ανταπόκριση σε κάθε αίτημα.
Δύο πισίνες, η μία εκ των οποίων με θαλασσινό νερό, πάντοτε καθαρές.
Το ξενοδοχείο παρέχει δωρεάν Parking και η πρόσβαση στην παραλιακή οδό είναι άμεση.
Μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι.
Συγχαρητήρια σε όλο το προσωπικό που εργάζεται στο ξενοδοχείο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
1  Ευχαριστούμε, GRReisender
Ο/η Divani Collection Hotels, General Manager του Divani Apollon Palace & Thalasso, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Ιουλίου 2020
Μετάφραση Google

Dear GRResidender

Thank you for sharing your recent experience with us! We are thrilled that your stay with us was a memorable one!
Your comments have been shared with our team and are greatly appreciated
We are looking forward to welcome you back soon and offer you another unique stay ! Kind Regards

Η κριτική έγινε: 22 Φεβρουαρίου 2020

Ένα πολυτελέστατο ξενοδοχείο σε μια υπέροχη τοποθεσία, ιδανικό για ξεκούραση και χαλάρωση! Με θέα το απέραντο γαλάζιο και με ζεστή φιλοξενία, κάνει τη διαμονή μια ανεπανάληπτη εμπειρία, από τα δωμάτια μέχρι το εστιατόριο το μπαρ και τη reception. Καλή σχέση ποιότητας και τιμής για την πολυτέλεια που προσφέρει .Σίγουρα στην επόμενη κοντινή μας απόδραση θα το προτιμήσουμε και πάλι.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, xenofona2018
Ο/η DivanisCollection, Manager του Divani Apollon Palace & Thalasso, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Φεβρουαρίου 2020

Αγαπητέ xenofona2018,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε μαζί μας τα καλά σας σχόλια.Είναι χαρά μας που ακούμε πως μείνατε ευχαριστημένος τόσο από τις εγκαταστάσεις μας όσο και από την εξυπηρέτηση από το προσωπικό μας. Θα είναι χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε και πάλι κοντά μας για περισσότερες ημέρες χαλάρωσης και ξεκούρασης.

Η κριτική έγινε: 18 Φεβρουαρίου 2020

Ηταν μια υπεροχη εμπειρια τοσο η διαμονη αλλα και το spa , θα το ξανακανω στο μελλον.Φοβερη ησυχια , το κρεββατι πολυ καλο , η θεα του σαρωνικου φοβερη, πολυ καλο πρωινο,καθαρο ξενοδοχειο και ευγενικο προσωπικο.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, I5163FS_
Ο/η DivanisCollection, Manager του Divani Apollon Palace & Thalasso, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Φεβρουαρίου 2020

Αγαπητέ I5163FS_,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε μαζί μας τα καλά σας σχόλια και που επιλέξατε να περάσετε τη ξεχωριστή αυτή ημέρα στο ξενοδοχείο μας, Divani Apollon Palace & Thalasso. Είναι χαρά μας που μαθαίνουμε πως μείνατε ευχαριστημένος τόσο από τη διαμονή σας, όσο και από το δείπνο του Αγίου Βαλεντίνου στο εστιατόριο Mythos By Divani και θα είναι ευχαρίστησή μας να σας φιλοξενήσουμε ξανά για περισσότερες μαγευτικές εμπειρίες.

Η κριτική έγινε: 21 Ιανουαρίου 2020

Απαράδεκτο και αν εκπαιδευτεί προσωπικό. Απαράδεκτα ακριβά για την ποιότητα τα σερβιριζομενα αγαθά (γλυκά, τσάι, καφές). Δεν θα ξαναπάμε. Ζητήσαμε τσάι και μας έφεραν χαμομήλι. Παρά πολύ ακριβό. Ποιότητα γλυκών μέτρια.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Sofiapanag
Ο/η DivanisCollection, Manager του Divani Apollon Palace & Thalasso, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Ιανουαρίου 2020

Αγαπητή Sofiapanag,
Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε μαζί μας τα σχόλιά σας. Λυπούμαστε που ακούμε πως δεν μείνατε ευχαριστημένη από την επίσκεψή σας στο ξενοδοχείο μας. Ως μέλος των Leading Hotels of the World, το Divani Apollon Palace & Thalasso είναι γνωστό για το υψηλό επίπεδο ποιότητας του φαγητού, των ποτών και της εξυπηρέτησής του προσωπικού του. Επιπλέον θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως η τιμολογιακή πολιτική που ακολουθεί το ξενοδοχείο μας είναι παρόμοια με άλλα 5 αστέρων ξενοδοχεία της περιοχής. Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε ξανά στους χώρους μας για να μπορέσουμε να σας προσφέρουμε μια πιο ευχάριστη διαμονή.

Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2019

Εξαιρετικό ξενοδοχείο με πολυτελείς έγκαταστασεις,φιλικό και εξυπηρετικο προσωπικό και ένα από τα καλύτερα εστιατόρια στην Αθήνά. Όλα τα παραπάνω συμβάλουν στην εξασφάλιση μιας εξαιρετικής και πραγματικά ξεκούραστης διαμονής.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Stefanosden
Ο/η DivanisCollection, Manager του Divani Apollon Palace & Thalasso, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Νοεμβρίου 2019

Αγαπητέ Stefanosden,
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε να μείνετε στο Divani Apollon Palace & Thalasso κατά τη διάρκεια της επίσκεψής σας στην Αθήνα. Είναι χαρά μας που ακούμε τόσο όμορφα λόγια τόσο για το ξενοδοχείο μας όσο και για το προσωπικό μας και που αφιερώσατε λίγο χρόνο για να μοιραστείτε την κριτική σας μαζί μας. Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά για περισσότερες αξιομνημόνευτες εμπειρίες μαζί μας.
Με φιλικούς χαιρετισμούς.