“Υπέροχο”
Κριτική για: Ψαράκια & Θαλασσινά

Ψαράκια & Θαλασσινά
Η κριτική γράφτηκε πριν από 2 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο απλά . Ωραίο περιβάλλον σε όμορφη τοποθεσία . Το σέρβις καταπληκτικό και χάρηκα ιδιαίτερα που τηρούσαν όλα τα μέτρα . Νόστιμο φαγητό , λογικές τιμές για τη ποσότητα και την ποιότητα

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, Liannandrik

Η κριτική γράφτηκε 15 Μαρτίου 2021

... καθαρά Δευτέρα. Γνωρίζοντας την κίνηση της ημέρας πήρα τηλέφωνο 12:30 για να μου τα φέρουν στις 2:00. Η ώρα 3:20 και όχι μόνο δεν τα έχουν φέρει αλλά έχουν κατεβάσει και το τηλέφωνο γιατί φαντάζομαι δεν είναι ο μονος που δεν έχει παραλάβει!!! Ντροπή σας... ερασιτέχνες!!! Παίρνετε παραγγελίες για να μην χάσετε δουλειά αλλά μάλλον δεν έχετε καταλάβει γιατί είστε ζώα και δεν υπολογίζετε τον πελάτη και δεν σέβεστε τα λεφτά που σας δίνει. Το αποτέλεσμα ήταν να πάμε εμείς από το μαγαζί και στις 3:30 που πήγαμε δεν τα είχαν καν έτοιμα!!!!! Κλείστε το το γαμ@@@@ και ασχολειθειτε με κάτι άλλο εκμεταλευτες

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, italoss2019
Η κριτική γράφτηκε 26 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απαράδεκτο φαγητό και εξυπηρέτηση !!! Αρχικά με το που καθόμαστε ενώ ο χώρος είναι εξωτερικός σε βεράντα μας λένε μπορείτε να καπνίσετε σε μισή ώρα !!! Παραγγέλνουμε εννοείται πως το φαγητό ήταν μέτριο !! Αλλά δε θα σταθώ σε αυτό !!! Ίσως να είναι και υποκείμενο το μόνο που θα αναφέρω είναι πως στα καλαμαράκια δεν είχα αφαιρέσει το μελάνι με αποτέλεσμα να πεταχτεί όλο πάνω στην μπλούζα μου !! Όταν καθήσαμε μας ενημέρωσε πως μπορούμε να καπνίσουμε μετά όταν πέρασε η μισή ώρα μας λένε όχι δεν μπορείτε τελικά !!! Άρα ουσιαστικά για να μας κρατήσουν μας είπαν ψέματα και μετά αντί να ζητήσουν και Σιγνωμη μας είπαν πως αρχικά δεν μας είπαν έτσι και στο τέλος μας λέει ναι αλλά εννοούσα το απόγευμα !! Ότι και να πω είναι λίγο !! Απλά απαράδεκτοι και ότι χειρότερο στη

2  Ευχαριστούμε, Traveling_with_mari
Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2020

Η τοποθεσια του ειναι απιστευτη για τους καλοκαιρινους μηνες. Προσφερει καλο και νοστιμο φαγητο σε πολυ λογικες τιμες για το συνολικο πακετο του καταστηματος. Αν σε βγαλει ο δρομος στη Βαρκιζα αξιζει να το επισκεφτεις.

Ευχαριστούμε, Panos T
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2020

Το σέρβις άψογο με τον κύριο Δημήτρη να κλέβει τις εντυπώσεις!!!
Το φαγητό υπέροχο και προσεγμένα όλα μέχρι κ την τελευταία λεπτομέρεια!

Ευχαριστούμε, Chryskara

Ψαράκια & Θαλασσινά: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βάρκιζα, Περιοχή Ανατολικής Αττικής
Βάρκιζα, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Βουλιαγμένη, Περιοχή Ανατολικής Αττικής
Βουλιαγμένη, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Ψαράκια & Θαλασσινά: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!