“Απαραδεκτη συμπεριφορα”
Κριτική για: Family

Family
Κλείστε τραπέζι
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Θελαμε να κανουμε εκπληξη σε φιλη μας και να κοψουμε τουρτα.πρωτη φορα θα πηγαιναμε στο μαγαζι και μας αρεσε ετσι οπως το ειδαμε.το προβλημα μας ηταν πως το παραδειγμα της υπευθυνης οτι ο καθενας θα ερχεται με γλυκα απο το σπιτι του να πινει τον καφε του με προσβαλει και μου δειχνει οτι δεν εχουν τροπους επικοινωνιας. Εχω κοψει σε τοσα μαγαζια τουρτες και ποτε δεν μας "εδιωξαν" με τον τροπο τους.ακομα και το θεμα εφοριας "ταχα" μου υπαρχει λυση...το θεμα ειναι να υπαρχει καλη θεληση και δεν υπηρχε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
8  Ευχαριστούμε, stratosmall

Η κριτική γράφτηκε 1 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκα το μαγαζί παραμονή Πρωτοχρονιάς με την παρέα μου!! Μπορώ να πω , πως το μενού που μας σέρβιραν ήταν αρκετά καλά μαγειρεμένο κ άψογα σερβιρισμένο!! Το προσωπικό ευγενικό κ εξυπηρετικό , έτοιμο να ικανοποιήσει κάθε επιθυμία του πελάτη!! Η ατμόσφαιρα ζεστή, η μουσική εξαιρετική γενικά το όλο event μου άφησε πολυ καλές εντυπώσεις!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
1  Ευχαριστούμε, yanniskalossakas
Η κριτική γράφτηκε 4 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Κυριακη μεσημερι με μεγαλη παρεα ( 2 τετραμελεις οικογενειες) χωρις κρατηση, σκεφτομουν πως δεν θα πρεπει να εχω μεγαλες προσδοκιες. Ομως, ο επαγγελματισμος ,η ταχυτητα, η ποικιλια των γευστικων επιλογων και ΚΥΡΙΩΣ ο διακοσμος και η ατμοσφαιρα ,ηταν μια ευχαριστη εκπληξη! Ξεχωρισαν οι μαυρες ταλιατελες με σολωμο και μπρικ . Θα το ξανακανουμε ευχαριστως!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
2  Ευχαριστούμε, GkizopoulouE
Η κριτική γράφτηκε 20 Νοεμβρίου 2016

Φαγαμε στο Family Kυριακη μεσημερι, κατοπιν κρατησης. Αν και το μαγαζι ηταν γεματο, ο σερβιτορος ηρθε γρηγορα για την παραγγελια. Πηραμε -για ορεκτικα- κριτσινια με ψωμακια ολικης αλεσης (εξαιρετικα), τυροκροκετες καλες, σαλατα Τοσκανα πολυ καλη, Λαβρακι ψητο με μαυρο ρυζι πολυ νοστιμο, Μοσχαρακι Breze εξαιρετικο, δυο ποτηρακια κρασι ταιριαστα με τα πιατα μας και ενα υπεροχο Μπανοφι γλυκο στο τελος. Ο λογαριασμος ηρθε στα 35ε το ατομο, ολιγον τσιμπημενος, οκ, αλλα χαλαλι οταν τρως σε ενα τοσο υπεροχο περιβαλλον που θυμιζει αριστοκρατικο αγγλικο σπιτι. Να σημειωσω οτι ολοι οι σερβιτοροι ηταν καλα ενημερωμενοι για το μενου, εξυπηρετικοι, ευγενεστατοι και γρηγοροι, κατι ολιγον σπανιο στην Ελλαδα. Ενα μεγαλο μπραβο σε ολους και εννοειται πως θα ξαναπαμε, αν παραμεινουν ολα ετσι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
3  Ευχαριστούμε, Aris K
Η κριτική γράφτηκε 19 Νοεμβρίου 2016

Όμορφο περιβάλλον σπιτικό με ανισόπεδα τμήματα πολύ γουστόζικα διακοσμημένο με φιλικούς σερβιτόρους και καλό καφεδάκι με λαχταριστά γλυκά ειδικά η πίτσα skaltsone με σως σοκολάτας και μπανάνα για 2-3 άτομα. Ήρεμο περιβάλλον όπου μαζεύονται οικογένειες με παιδιά και όχι μόνο, νέα ζευγάρια κ παρέες φίλων. Όσες φορές έχουμε πάει και δεν είναι λίγες έχουμε περάσει πολύ όμορφα...

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, louijamgo

Family: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βούλα, Περιοχή Ανατολικής Αττικής
Γλυφάδα, Αττική

Family: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!