“Μαγικά χέρια σε εξωτικό περιβάλλον!”
Κριτική για: Chakras Core Therapy Spa

Chakras Core Therapy Spa
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Προτεινόμενη διάρκεια επίσκεψης: 1-2 ώρες
Χρήσιμες πληροφορίες: Μπάνιο, Πρόσβαση-αναπηρικό καρότσι
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Χαλάρωση, απόλαυση και τέλειο μασάζ από πραγματικούς επαγγελματίες! Σίγουρα το προτείνω και σίγουρα θα το επισκεφθώ ξανά & ξανά.

Ευχαριστούμε, nikosk_nea_smyrni
Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 7 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ενας πολυ ιδιαιτερος χωρος οπου μπορεις να χαλαρωσεις και να απολαυσεις το καλυτερο μασαζ ever
Μετα μπορεις να επιλεξεις και μια σοκολατοθεραπεια σωματος τελειος συνδυασμος!!!!!!!!!

1  Ευχαριστούμε, Ελισσαβετ Σ
Ο/η SMitrellou, Owner του Chakras Core Therapy Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 11 Δεκεμβρίου 2017

Σας ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια. Πάντα προσπαθούμε για το καλύτερο. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε σύντομα κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 8 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μετά από την επίσκεψη μου στο Chakras Core Therapy Spa κατέληξα στο συμπέρασμα ότι κάπως έτσι πρέπει να είναι φτιαγμένος ο "παράδεισος" σε ενα ειδυλλιακό περιβάλλον με υπέροχα διαμορφωμενες εγκαταστάσεις,καθαρό και εναρμονισμενα όλα!Οι ιδιοκτητριες Στέλλα και Ρένα στην υποδοχή σε καλωσορίζουν με ενα χαμόγελο νιώθοντας πραγματικά οικεία..Άριστα εκπαιδευμένο προσωπικό!!! Χαλαρωσα και ένιωσα σαν παιδί δίχως έγνοιες!! Θα το επισκεφτώ ξανά και ξανά.

Ευχαριστούμε, Νίκη Σ
Ο/η SMitrellou, Owner του Chakras Core Therapy Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Νοεμβρίου 2017

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας . Είναι χαρά μας να σας ξαναδούμε κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2017

Ζεστός χώρος, ήρεμη ατμόσφαιρα πραγματικά χαλαρώνεις! Εξαιρετικά ευγενικές οι ιδιοκτήτριες, έμπειρο και χαμογελαστό προσωπικό. Ποικιλία σε είδη μασαζ σίγουρα θα βρείτε αυτό που σας ταιριάζει. Επισκεφθείτε το!!

Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το αξιοθέατο
Ευχαριστούμε, olgalchar
Ο/η SMitrellou, Owner του Chakras Core Therapy Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Σεπτεμβρίου 2017

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θερμά σας λόγια . Κύριος σκοπός μας είναι να καλύπτουμε τις ανάγκες των πελατών μας.

Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2017

Σε παραπέμπει σε μαγαζί αιθέριων ελαίων κοσμημάτων, ρουχων κλπ παρά μασαζ.
Μαλλον το έχουν υπερφορτομενο με όλα αυτα και ξεχνας τελινα το λογο για το οποιο εχεις παει. Αυτό είναι δική μου άποψη αλλά μου θυμίζει μαγαζί στο Μοναστηράκι με κοσμήματα. Το μασάζ ήταν μέτριο.

Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το αξιοθέατο
Ευχαριστούμε, Chrissa D
Ο/η SMitrellou, Ιδιοκτήτης του Chakras Core Therapy Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 1 Σεπτεμβρίου 2017

Καλημέρα σας . Ευχαριστούμε για τον χρόνο που διαθέσατε για να γράψετε κριτική για τον χώρο μας. Ελπίζω την επόμενη φορά που θα μας επισκεφθείτε να καλύψουμε περισσότερο τα γούστα σας, τόσο στον χώρο οσο και στην ποιότητα του massage !!!

Chakras Core Therapy Spa: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βουλιαγμένη, Περιοχή Ανατολικής Αττικής
Βούλα, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Chakras Core Therapy Spa: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!