“Για ενα σουβλάκι”
Κριτική για: K.Grill

K.Grill
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Κάνοντας τη βόλτα μας στη παραλιακή, σταματήσαμε στη Βούλα για να φάμε γιατι μας άνοιξε η ορεξη η παραλία!! Πήραμε δυο σουβλάκια και απο μια μπυρα! Ωραιο το φαγητο κι ο χωρος ιδιαίτερος και αρκετά καθαρό!

Ευχαριστούμε, Νίκη Ξ
Ο/η KGrill_Voula, Ιδιοκτήτης του K.Grill, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Μαρτίου 2018

Σας ευχαριστούμε θερμά για τον χρόνο που αφιερώσατε ώστε να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο εστιατόρια μας. Μας χαροποιεί το γεγονός ότι απολαύσατε το γεύμα σας στο K.Grill Βούλας κ ελπίζουμε να σας έχουμε σύντομα κ πάλι κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 30 Οκτωβρίου 2017

Πρίν δημιουργηθεί το K.Grill λεγόταν Dream Grill όπου συχνάζαμε θεωρώ ότι άλλαξε προς το λιγότερο καλό. Δεν γνωρίζω εάν είναι ο ίδιος ιδιοκτήτης??? Άλλαξε η ποιότητα του φαγητού 100% σε χαμηλότερα επίπεδα. Πήγαμε 2 οικογένειες (4ενήλικες + 4 παιδιά) για φαγητό και παραγγείλαμε : 1 ποικιλία κρεάτων για 4 άτομα 26,00€, 1 μπουκάλι κρασί λευκό, 2 μπύρες, 1 σαλάτα, 1 μερίδα παστουρμαδοπιτάκια και τα 4 παιδιά από 1 σουβλάκι τυλιχτό, 4 fanta μπλε. Τελικός λογαρισμός ήταν 59,00€ (ενηλίκων)+ 22,00€ (παιδιών) = 81,00€ / Θα ήθελα να προσέξουν περισσότερο την ποιότητα του φαγητού γιατί η τοποθεσία είναι βολική για οικογένειες/ εξυπηρέτηση άψογη!!!

Ευχαριστούμε, ANNY Χ
Ο/η KGrill_Voula, Ιδιοκτήτης του K.Grill, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 3 Νοεμβρίου 2017

Αγαπητή κ Ιωάννα Χ, λυπούμαστε ειλικρινά που δεν απολαύσατε το γεύμα σας στο εστιατόριο μας. Θα θέλαμε παρ' όλα αυτά να κάνουμε κάποιες διευκρινίσεις στα σημεία που αναφέρεστε μέσα από την κριτική σας.
Αρχικά το εστιατόριο K.Grill Βούλας, το οποίο ανοίκει στον Όμιλο Καστελόριζο, δεν έχει καμία απολύτως σχέση με την παλιά διεύθυνση. Κατανοούμε ότι μπορεί γευστικά να μην σας ικανοποίησαμε όμως το θέμα τις ποιότητας για εμάς είναι αδιαπραγμάτευτο. Προς ενημέρωσή σας όλα μας τα κρέατα είναι νωπά κ πάνω από όλα ΕΛΛΗΝΙΚΑ. Στην κριτική σας βέβαια δεν μας έχετε αναφέρει τι δεν σας άρεσε ποιοτικά στα πιάτα που επιλέξατε, παρά εστιάζεται στο θέμα τιμής. Κ εκεί να σας ενημερώσουμε ότι οι τιμές στις οποίες αναφέρεστε είναι ανακριβής καθώς το κάθε τυλιχτό κοστίζει 2,30€ ενώ τα αναψυκτικά 2€. Συνεπώς το άθροισμα στο οποίο αναφέρεστε για τα τέσσερα παιδιά θα ήταν 17,20€ κ όχι 22€.
Τέλος είναι αρχή μας να ρωτάμε τους πελάτες μας για το αν έχουν μείνει ευχαριστημένοι κ θα ήταν χαρά μας να είχαμε ακούσει την άποψη σας από κοντά.
Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας.

Η κριτική γράφτηκε 30 Σεπτεμβρίου 2017

Το K.grill βρίσκεται πάνω στην πλατεία της Βούλας και διαθέτει τους καλοκαιρινούς μήνες και τραπέζια πανω στην πλατεία. Επιλέξαμε να κάτσουμε μεσα όπου ο χώρος ειναι φωτεινός και με όμορφη διακόσμηση .
Μας υποδέχτηκε ένας ευγενέστατος σερβιτόρος και -πραγμα όχι σύνηθες - μας ρώτησε αν επιθυμούμε νερό εμφιαλωμένο ή βρύσης .
Τα πιάτα καλο σερβιρισμένα και σε μεγάλες ποσότητες , με το κρέας σωστά ψημένο και νοστιμότατο .
Θα έλεγε κανεις οτι πρόκειται για μια εκλεπτυσμένη εκδοχή του γνωστού μας «ψητοπωλείου - σουβλατζίδικου που σε προδιαθέτει να πας ,χωρις την « τσίκνα» της κουζίνας που υπαρχει συνήθως σε τέτοιους χώρους και να ευχαριστηθείς το φαγητό σου.
Ιδανικό για νεανικές παρέες, ζευγάρια φίλων αλλά και οικογένειες με παιδιά

Ευχαριστούμε, saliamagda
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Φαγητό σαν το σουβλατζίδικο της γειτονιάς σας. Πιάτα γεμάτα πατάτες για να λέμε ότι η μερίδα είναι μεγάλη. Τρώγαμε και ο σερβιτόρος σκούπιζε δίπλα μας. Χάλια εξυπηρέτηση κ ο υπεύθυνος των σερβιτόρων αγενής.

Ευχαριστούμε, gioulikk
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεπτόμαστε πολυ συχνά με την οικογένεια θέλουμε να φάμε έξω. Περιβάλλον πολυ ωραιο, προσωπικό ευγενικό, service γρήγορο, φαΐ νόστιμο, μερίδες μεγάλες, τιμές καλές και άξιες των παραπάνω!!!! Κρέας, σουβλάκια, σαλάτες νοστιμοτατα!!!

Ευχαριστούμε, Anonymous2031

K.Grill: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

K.Grill: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!