“Ποιοτικά, Χορταστικά και Οικονομικά!”
Κριτική για: Ταβερνα Η φωλιά

Ταβερνα Η φωλιά
Η κριτική γράφτηκε 29 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το τελευταίο διάστημα έχω επισκεφθεί αρκετές ταβέρνες/εστιατόρια και έχω παρατηρήσει πως αν πας κάπου που σου προσφέρει χαμηλή τιμή, συνήθως συνοδεύεται από χαμηλή ποιότητα. Μετά από αυτήν μου την επίσκεψη έχω να πω μόνο τα καλύτερα για αυτό το κατάστημα. Εξυπηρετικό προσωπικό, ευγενικοί, μεγάλες μερίδες και λογικές τιμές για αυτό που προσφέρουν. Εμείς το επισκεφθήκαμε Σάββατο βράδυ που είχε και ζωντανή μουσική και περάσαμε τέλεια. Πληρώσαμε 18€/άτομο περίπου και ήμασταν παρέα 8 ατόμων. Θα ξαναπάω σίγουρα!

Ευχαριστούμε, Penny K

Η κριτική γράφτηκε 28 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είχα ακούσει απο φίλους για αυτή τη ταβέρνα και πριν λίγο καιρό αποφασίσαμε να την επισκεφθούμε οικογενειακώς.Το φαγητό ήταν τέλειο, το σερβις γρήγορο, και οι τιμές χαμηλές.Αυτό που μας έμεινε ηταν τα ζουμερά παϊδακια και οι τυροκροκέτες που δεν εχουμε βρει πουθενά παρόμοιες. Θα ξανά παμε σίγουρα.

Ευχαριστούμε, Ρένα Κ
Η κριτική γράφτηκε 25 Μαρτίου 2018

Πήγαμε οικογενειακώς 25 Μαρτίου. Η ταβέρνα ήταν γεμάτη λόγω της ημέρας, παρ' όλα αυτά το σέρβις ήταν ταχύτατο. Ειδική αίθουσα για μη καπνίζοντες, όπου πράγματι δεν κάπνιζε κανένας. Τα πιάτα θα τα χαρακτήριζα λιτά, και οι μερίδες μέτριες, ούτε μεγάλες ούτε μικρές. Στην αρχή έρχεται ένας μεγάλος δίσκος με τα starters, όπου διαλέγεις ότι θέλεις. Στο τέλος ένα ωραίο πιάτο γιαούρτι και ραβανί. Στα πολύ αρνητικά ότι (λόγω της ημέρας) περιμέναμε 45' για τον λογαριαμό! Ικανοποιητικό το parking μέσα και απέναντι από το μαγαζί.

Ευχαριστούμε, citijim
Η κριτική γράφτηκε 24 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ζεστό και φιλικό περιβάλλον, Σάββατο βράδυ είχε ζωντανή μουσική και πολύ γρήγορη εξυπηρέτηση. Όλα αυτά μαζί σε κάνουν να θες να πας ξανά...!

Ευχαριστούμε, Theoodooou
Η κριτική γράφτηκε 24 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Γνήσιο και ποιοτικό μαγαζί για κρέας.
Πλούσιες μερίδες και γρήγορο σέρβις.
Παιδική χαρά για τα παιδάκια μας σε ένα ασφαλή χώρο.

Ευχαριστούμε, Φλωραντης Ν

Ταβερνα Η φωλιά: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βριλήσσια, Αττική

Ταβερνα Η φωλιά: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!