“Μερίδες για λεοντες!!!”
Κριτική για: Ταβερνα Η φωλιά

Ταβερνα Η φωλιά
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Το μαγαζί είναι μια κλασσική ελληνική ταβέρνα,που όμως διοικείται άψογα από το φοβερό Κο Δημήτρη ο οποίος δεν αφήνει τίποτα στη τύχη. Πιο καθαρό και πεντάνοστιμο κοκορέτσι δεν έχω φάει πουθενά και είναι και το μόνο μέρος που τρώω κοκορέτσι,η σταβλίσια μπριζόλα συγκλονιστική και οι τυροκροκέτες ποίημα .Επίσης όλες οι σαλάτες και τα μεζεδάκια είναι αυθεντικα δικά τους χειροποίητα και το κοκκινέλι τους νέκταρ.Για 4 άτομα με κρασί ή μπύρα και φαί μέχρι λιποθυμίας ,θα πληρώσετε 60-70 ευρώ,με μερίδες γιγάντων βέβαια.Την άνοιξη και το καλοκαίρι ,ο κήπος ειναι όνειρο, κάθε Πάσχα δε γίνεται το αδιαχώρητο και θυμίζει μια μεγάλη οικογενειακή γιορτή.Ε΄πίσης το σέρβις ειναι πολύ γρήγορο και ευέλικτο, και το προσωπικό είναι ο ορισμός της ελληνικής φιλοξενίας.
Μια φορά αρκεί για να γίνει το στέκι σας.!!!

2  Ευχαριστούμε, maria m

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απο που να αρχισουμε... εξαιρετικο φαγητο με ποιοτικα κρεατικα κ νοστιμοτατα...αψογο κ γρηγορο service, τρομερη περιποιηση, οικονομικο, ζεστο κ οικογενειακο περιβαλλον ιδανικο για ολους ειδικα για οικογενειες!!!! Εχει γινει Στεκι πλεον!!!

2  Ευχαριστούμε, Marina D
Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικα η καλυτερη ταβερνα των Μεσογειων!!! Φοβερος χωρος σε συνδιασμο με εξαιρετικο φαγητο!! Πηγαινουμε αρκετα συχνα με την παρεα μου και εχει γινει το στεκι μας!

2  Ευχαριστούμε, kloi13
Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερό μαγαζι,άψογη εξυπηρέτηση, τα κρεατα άψογα ψημενα,πολύ γευστικα ένα μεγάλο μπράβο!!! Πηγαινω κάθε σαββατοκύριακο

2  Ευχαριστούμε, Aggelos D
Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγα χθες με την οικογένεια μου ημέρα Τρίτη να φάμε τα ξακουστά παιδάκια όπως είχα ακούσει για αυτό το μαγαζί και πράγματι εντυπωσιαστήκαμε.
Όντως όλα ήταν πολύ ωραία και ειδικά η μελιτζανοσαλάτα και οι τυροκροκέτες που μας πρότεινε ο σερβιτορος ήταν το κάτι άλλο.
Στεναχωρηθήκαμε μόνο που δεν είχε κοκορέτσι και μας είπαν ότι μόνο το σαββατοκυριακο έχουν.
Θα ξαναπηγαίναμε ευχαρίστως μιας και οι τιμές ήταν λογικές.

2  Ευχαριστούμε, Panos P

Ταβερνα Η φωλιά: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική

Ταβερνα Η φωλιά: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!