“Κριτικη Για μαιο”
Κριτική για: Simply Burgers

Simply Burgers

Παρεα 5 ατομων .Πολυ γρηγορα ηρθε το παιδι για τη παραγγελια πολυ ευγενικος και εξυπηρετικος.Προσιτες τιμες για ολους και φαγητα για ολα τα γουστα.Δεν περιμεναμε το φαγητο να ειναι τοσο ωραιο.Θα πηγαιναμε ξανα 100%.Σπεσιαλ credit στον σερβιτορο(φιλιππος) για την ευγενεια του.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, 781pxp

Η κριτική γράφτηκε 20 Μαρτίου 2021

Υψηλή τιμή για τη ποιότητα που παρέχει.
ΝΟΤ VALUE!!! Έχω παραγγείλει όχι μια αλλά δύο φορές από το συγκεκριμένο. Την πρώτη φορά το Berger ήρθε κρύο μετά από 1,5 ώρα σε σχετικά κοντινή απόσταση και τη δεύτερη η σαλάτα που παρείγγειλα ήταν ελλειπής και όχι νόστιμη ως προς την παρουσίασή της.
Δεν ξαναπαράγγελνα ποτέ!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, B6808PA_
Η κριτική γράφτηκε 2 Δεκεμβρίου 2019

Επισκεφτήκαμε το κατάστημα της Γλυφάδας για πρώτη φορά πριν ένα μήνα τυχαία με το σύζυγο μου και τον γυιο μας και έκτοτε το έχουμε επισκεφτεί άλλες τρεις φορές... ο γυιος μου και ο άντρας μου ξετρελάθηκαν με το μπιφτέκι... σούπερ μπιφτέκι το λέει ο μικρός... Πράγματι το μπιφτέκι είναι πολύ ζουμερό...και νόστιμο. Η εξυπηρέτηση επίσης ήταν άψογη και ενώ τους τρέλανα στις ερωτήσεις για το μενού ... με άντεξαν τα παιδιά και μου απάντησαν υπομονετικά!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, Inspire79024
Η κριτική γράφτηκε 19 Νοεμβρίου 2019

Παρευρεθήκαμε στο κατάστημα ημέρα Σάββατο και παρόλο τον πολύ κόσμο μείναμε πολύ ευχαριστημένοι. Βέβαια έχει αρκετό θόρυβο λόγω του ότι έχει αρκετά πιτσιρίκια αλλά δεν είχαμε πρόβλημα. Το σέρβις ήταν πάρα πολύ εξυπηρετικό μας έλυσε όλες τις απορίες και παρόλο το τρέξιμο τους ήταν πολύ συνεπής. Επίσης η κοπέλα έφερε και αυτοκόλλητα στον μικρό μας πράγμα που δεν το βλέπεις συχνά σε μαγαζιά. Το φαγητό ήταν πολύ νόστιμο αξίζει ειδικα αν έχεις προσφορά Vodafone family

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, kostas363
Η κριτική γράφτηκε 16 Νοεμβρίου 2019

Μετριο φαγητο.... τα ψωμακια πανιασμενα... το μπιφτεκι... παρομοιας ποιοτητας γνωστης αλυσιδας με burger... πηραμε el diablo & memphis....πολυ φτωχα... στα σιγουρα δεν αξιζν τα χρηματα που δωσαμε. Τρια burgers 3 χαρτοπετσετες... επρεπε να φωναξουμε 2-3 φορες τον σερβιτορο για να μας φερει...επιπλεον...
Εναλλακτικα τρως το burger με μαχαιροπηρουνο..

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Island_traveller24

Simply Burgers: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Simply Burgers: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!