“Ωραίο Φαγητό, Ωραία ατμόσφερά . Τήρηση των μέτρων και των αποστάσεων”
Κριτική για: Amigos

Amigos
Καλό για: Επαγγελματικές συναντήσεις, Οικογένειες με παιδιά, Τοπική κουζίνα, Ρομαντικό
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις

Πήγαμε με τον Φίλο μου στο Amigos στην Γλυφάδα. Εξυπηρετηθήκαμε γρήγορα, με ευγένεια και απόλυτη ασφάλεια απο τον Αντώνη Μπ. και απο τον Βασίλη. Οι σερβιτόροι μας σύστησαν τα πιάτα που επιλέξαμε που ήταν και τα δύο εξαιρετικά. Δοκιμάσαμε cheesecake και λεμοντσέλο στο τέλος και μας άφησε μια γλυκία γεύση.

Η τιμές τους για την ποιότητα και την ποσότητα μας φάνηκαν λογικές. Θα ξαναπάμε!

Σημαντικό για εμάς ήταν οτι όλα τα τραπέζια δεν υπερέβεναν τα 4 άτομα, υπήρχαν αποστάσεις και όλοι φορούσαν τις μάσκες τους κανονικά !

Ευχαριστούμε, raf_dasti

Φάγαμε στο εν λόγω εστιατόριο πριν από λίγες μέρες. Όλα ήταν εξαιρετικά, ιδιαίτερα το service των παιδιών και τα κοκτέιλ. Εξυπηρετηθήκαμε από τον Αντώνη και την Σταυρούλα , ήμασταν οικογένεια 4 ατόμων και με ένα μωρό. Μας κάνανε να νιώσουμε αμέσως άνετα και φιλόξενα. Η εξυπηρέτηση ταχύτατη και τα φαγητά επίσης σε εξαιρετικό επίπεδο. Συνεχίστε την καλή δουλειά, θα ξανά έρθουμε σίγουρα.

Ευχαριστούμε, alexandrosk163
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2020

Εξαιρετικό φαγητό με ωραίες γεύσεις και εξαιρετικό σέρβις τον Αντώνη Μπακιρτζη. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, F9322SGthomask
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όλα πάρα πολύ νόστιμα!!!! Τέλεια εξυπηρετηση από τον Αλέξανδρο Π. και πολύ ωραίο περιβάλλον :) τελεια επιλογή για τα Νότια!

Ευχαριστούμε, 769katerinam
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος χώρος, ωραία ποιότητα φαγητού, πραγματικά πάρα πολύ ωραίες οι μαργαρίτες, ευχαριστούμε τη Φιλίππα που μας ...έπεισε να πάρουμε, ενώ και οι τιμές είναι μια χαρά για αυτό που προσφέρεται. Μας έκανε εντύπωση το πόσο σωστά τηρούνται οι κανόνες ασφαλείας για τον COVID-19

Ευχαριστούμε, 748nikosk

Amigos: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Γλυφάδα, Αττική

Amigos: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!