“Απίθανο!”
Κριτική για: Amigos

Amigos
Καλό για: Οικογένειες με παιδιά, Επαγγελματικές συναντήσεις, Τοπική κουζίνα, Ρομαντικό
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 23 Οκτωβρίου 2020

Φάγαμε στο εν λόγω εστιατόριο πριν από λίγες μέρες. Όλα ήταν εξαιρετικά, ιδιαίτερα το service των παιδιών και τα κοκτέιλ. Εξυπηρετηθήκαμε από τον Αντώνη και την Σταυρούλα , ήμασταν οικογένεια 4 ατόμων και με ένα μωρό. Μας κάνανε να νιώσουμε αμέσως άνετα και φιλόξενα. Η εξυπηρέτηση ταχύτατη και τα φαγητά επίσης σε εξαιρετικό επίπεδο. Συνεχίστε την καλή δουλειά, θα ξανά έρθουμε σίγουρα.

Ευχαριστούμε, alexandrosk163

Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2020

Εξαιρετικό φαγητό με ωραίες γεύσεις και εξαιρετικό σέρβις τον Αντώνη Μπακιρτζη. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, F9322SGthomask
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όλα πάρα πολύ νόστιμα!!!! Τέλεια εξυπηρετηση από τον Αλέξανδρο Π. και πολύ ωραίο περιβάλλον :) τελεια επιλογή για τα Νότια!

Ευχαριστούμε, 769katerinam
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος χώρος, ωραία ποιότητα φαγητού, πραγματικά πάρα πολύ ωραίες οι μαργαρίτες, ευχαριστούμε τη Φιλίππα που μας ...έπεισε να πάρουμε, ενώ και οι τιμές είναι μια χαρά για αυτό που προσφέρεται. Μας έκανε εντύπωση το πόσο σωστά τηρούνται οι κανόνες ασφαλείας για τον COVID-19

Ευχαριστούμε, 748nikosk
Η κριτική γράφτηκε 17 Οκτωβρίου 2020

Έχουμε φάει αρκετές φορές και πάντα φεύγουμε με τις καλύτερες εντυπώσεις, τόσο για το φαγητό - ποτό (margaritas και sangria είναι must), όσο και για την άριστη εξυπηρέτηση του προσωπικού. Η τελευταία φορά στην οποία βασίζεται και η κριτική είναι η βάπτιση του παιδιού μας την οποία κάναμε αρχές του Οκτώβρη. Απλά δεν υπάρχουν λόγια! Καταπληκτικό περιβάλλον, δροσερό σε ημέρα με υπερβολική ζέστη και ο χώρος prive για εμάς και τους καλεσμένους μας (prive χώρος και για την απασχόληση των παιδιών), φαγητό όπως πάντα πεντανόστιμο, ποιοτικό και σε max ποσότητα, το προσωπικό πάντα ένα βήμα μπροστά από τις επιθυμίες μας και τις ανάγκες μας. Οι καλεσμένοι μας πραγματικά το καταευχαριστήθηκαν. Εμπιστευθείτε το με κλειστά μάτια και για τέτοιες εκδηλώσεις!
Ευχαριστούμε Amigos!
Ευχαριστούμε Στράτο και Ηλία για την άψογη εξυπηρέτηση και συνεργασία!!!

Ευχαριστούμε, Giannismkf

Amigos: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Γλυφάδα, Αττική

Amigos: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.