“Εξαιρετικο”
Κριτική για: Amigos

Amigos
Καλό για: Τοπική κουζίνα, Επαγγελματικές συναντήσεις, Οικογένειες με παιδιά, Ρομαντικό
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 16 Οκτωβρίου 2020

Εξαιρετικο φαγητο και αριστη εξυπηρέτηση!Ολα τα υλικα αριστης ποιοτητας με πολυ γρηγορη εξυπερετηση και ευγενικο προσωπικο.

Ευχαριστούμε, U5763OTthomasg

Η κριτική γράφτηκε 13 Οκτωβρίου 2020

Πραγματικά γευτήκαμε την απόλυτη μεξικάνικη εμπειρία. Δεν είχαμε καμία ιδέα από αυτήν την κουζίνα αλλά μετά τις απολύτως κατατοπιστικές συμβουλές που θύμιζαν ταξίδι στην Γκουανταλαχάρα από τον Ιάσωνα πραγματικά φτάσαμε στο επιθυμητό αποτέλεσμα το οποίο ήταν να φάμε φοβερά πιάτα φρέσκα υλικά και μοναδικές γεύσεις. Πρέπει να το δοκιμάσετε..... Και αν σας αρέσουν τα ταξίδια με τις γεύσεις ξέρετε ποιον να ρωτήσετε...

Ευχαριστούμε, Dimitris0023
Η κριτική γράφτηκε 13 Οκτωβρίου 2020

Επισκεφτήκαμε το μαγαζί μετά από πρόταση φίλων μας και μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι. Ένας πολύ καλά διαμορφωμένος χώρος να δοκιμάσετε σίγουρα το fajitas μοσχάρι και το soft tacos barbacoa. Ο Ιάσονας μας βοήθησε να διαλέξουμε τα κατάλληλα πιάτα και ήταν εξυπηρετικότατος και χαμογελαστός! Θα το ξανά επισκεφτούμε σίγουρα.

Ευχαριστούμε, L7985MZ_
Η κριτική γράφτηκε 13 Οκτωβρίου 2020

Εξαιρετική ατμόσφαιρα και το φαγητό παρά πολύ ωραίο. Το προσωπικό ήταν πολύ φιλικό και η εξυπηρέτηση του Νίκου - Βασίλη η καλύτερη καθότι μας διευκόλυναν στην επιλογή των πιάτων μας. Το προτείνω ανεπιφύλακτα...

Ευχαριστούμε, 742nikosd
Η κριτική γράφτηκε 13 Οκτωβρίου 2020

Το φαγητό ήταν καταπληκτικό! Η τιμες προσιτές και η εξυπηρέτηση του Βασίλη και του Νίκου που μας σερβιραν ήταν τρομερή! Γεμάτοι χαμόγελο και ευγένεια!

Ευχαριστούμε, kwstasmar91

Amigos: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Γλυφάδα, Αττική

Amigos: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.