“Απλά υπέροχο!”
Κριτική για: Amigos

Amigos
Καλό για: Τοπική κουζίνα, Οικογένειες με παιδιά, Επαγγελματικές συναντήσεις, Ρομαντικό
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Για μικρές και μεγάλες παρέες, για ζευγάρια και για οικογένεια! Δεν με χαλάει τίποτα στο μαγαζί. Φαγητό, ατμόσφαιρα, εξυπηρέτηση, όλα υπέροχα. Πηγαίνω συνέχεια και το αγαπώ. Λοιπόν, έχω δοκιμάσει όλα τα πιάτα που περιέχουν κοτόπουλο και είναι πολύ καλά. Για τα υπόλοιπα δεν ξέρω. Συνοδεύω τα πάντα με την κανάτα frozen margaritas φράουλα διότι συμφέρει περισσότερο από το μεμονωμένο ποτό. Ο κήπος στο κατάστημα της Γλυφάδας είναι ανοιχτός μόνο τα καλοκαίρια και είναι υπέροχος,αν δεν κάνω λάθος... ο χώρος όμως μέσα είναι πολύ μεγάλος και εξυπηρετεί πολύ κόσμο. Μεξικάνικες πινελιές παντού. Είμαι πολύ ευχαριστημένη, το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, Tamara M

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφος χώρος, εξαιρετικο φαγητό που σε ταξιδεύει . Φανταστική ατμόσφαιρα. Μεγάλη ποικιλία σε πιάτα και ποτά που είναι όλα γευστικά.. Το Καλύτερο προσωπικό,ευγενεστατο και άμεση εξυπηρέτηση

Ευχαριστούμε, killleve
Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2018

Πήγαμε με δυο φίλους για μεσημεριανό γέυμα. Αμέσως πρόσεξα την ωράια διακόσμηση του μαγαζίου που σε συνδυασμό με την μουσική σε ταξίδευαν στο Μεξικό. Το φαγητό ήταν νόστιμο και οι μερίδες χορταστικές. Πήρα Taquitas με μανιτάρια λαχανικά και κοτοπουυλο όπου ήταν το πιο νόστιμο κοτόπουλο που έχω φάει. Ήπιαμε κόκκινο ξηρό μεξικάνικο κρασι με χαρακτηριστική γέυση και άρωμα που μας άρεσαν. Το προσωπικό ήταν εξυπηρετικό και φιλικό.Οι τιμές πιστέυω έιναι κάπως τσιμπημένες αλλά όχι παράλογες αναλογικά με την ποιότητα που προσφέρεται. Θα ξαναπήγαινα σίγουρα.

Ευχαριστούμε, 597gregory8
Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραία διαμορφωμένος χώρος, ευγενικό προσωπικό, πολυ ωραιο μενού, ωραία σαγκρια, λιγο τσιμπημένες τιμες

Ευχαριστούμε, Dimitra16
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό φαγητό, ωραίο περιβάλλον , μεγάλο μενού και χορταστικές μερίδες. Αρκετα εξυπηρετικό προσωπικό.

Ευχαριστούμε, _562630955

Amigos: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Amigos: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

;