“Dr lev”
Κριτική για: Athens Clue South

Athens Clue South
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Προτεινόμενη διάρκεια επίσκεψης: 1-2 ώρες
Χρήσιμες πληροφορίες: Πρόσβαση-αναπηρικό καρότσι, Δραστηριότητες για μεγαλύτερα παιδιά, Δραστηριότητες για μικρά παιδιά, Χώρος στάθμευσης για καροτσάκια, Μπάνιο
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Πραγματικα ήταν πολύ καλο! Ειδικά για μια ομάδα αρχαρίων όπως εμείς ήταν ωραία περιπέτεια, με πολύ γέλιο. Έχουμε ήδη κανονίσει να επισκεφθούμε το χώρο

Ευχαριστούμε, era e
Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 27 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η εμπειρία του escape ήταν αρκετά καλή! Πήγαμε στο monster και παρόλο που ορισμένα άτομα από της ομάδας είχαν θεμα με το κομμάτι του τρόμου πέρασαν όλοι πολύ ωραια. Όλη η ατμόσφαιρα του δωματίου ήταν εξαιρετικοί αν και ορισμένοι γρίφοι δεν προέκυπταν αποκλειστικά από τη λογική οπότε δυσκόλευαν το παιχνίδι χωρίς κάποιο ιδιαίτερο σκοπό. Αν οι γρίφοι ήταν γραμμικό θα ήταν η απόλυτη εμπειρία escape!

1  Ευχαριστούμε, Con-de-sun
Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Με την ομάδα της εργασίας μου πήγαμε πρώτη φορά στο χώρο. Πολύ καλό προσωπικό , πολύ ευγενικά παιδιά και εξυπηρετικά. Παίξαμε στο blueroom, το τελειώσαμε και περάσαμε 70 λεπτά με κέφι και πλάκα .
Πολύ καλή εμπειρία και θα την ξανακάνω με φίλους .

Ευχαριστούμε, elkare13
Η κριτική γράφτηκε 30 Νοεμβρίου 2016

παίξαμε το laboratory και είχαμε και ένα κουπόνι για το παιχνίδι με το virtual reality... Για το VR παιχνίδι πραγματικά λιώσαμε, δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο αλλά περάσαμε ωραία. Κυρίως για μικρότερα παιδιά (10-16) νομίζω είναι ιδανικό. Για το δωμάτιο αρκετά ωραίο, αλλά όχι το καλύτερο, με πολλούς γρίφους και μεγάλο. Περάσαμε πολύ ωραία και μας άρεσε πολύ.

Ευχαριστούμε, roman_alv
Η κριτική γράφτηκε 30 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεψη με συναδελφους...εμεις ειμασταν με στο cabin in the woods..πολυ εξυπνο στο στησιμο, πολυ ομορφο πολλοι γριφοι και κλειδαριές...Βαθμος δυσκολιας αρκετας μεγαλος, ηταν το δέκατο δωματιο που εχω παιξει και ηταν απο τα δυσκολα...επιτυχης εξοδος, πολυ ευγενικα τα παιδια και εξυπηρετικα...ευχαριστω

Ευχαριστούμε, Dexter19

Athens Clue South: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Athens Clue South: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!