Πολύ καλο

elkare13
Αθήνα, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 27 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η εμπειρία του escape ήταν αρκετά καλή! Πήγαμε στο monster και παρόλο που ορισμένα άτομα από της ομάδας είχαν θεμα με το κομμάτι του τρόμου πέρασαν όλοι πολύ ωραια. Όλη η ατμόσφαιρα του δωματίου ήταν εξαιρετικοί αν και ορισμένοι γρίφοι δεν προέκυπταν αποκλειστικά από τη λογική οπότε δυσκόλευαν το παιχνίδι χωρίς κάποιο ιδιαίτερο σκοπό. Αν οι γρίφοι ήταν γραμμικό θα ήταν η απόλυτη εμπειρία escape!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2017
1  Ευχαριστούμε, Con-de-sun
Η κριτική έγινε: 23 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Με την ομάδα της εργασίας μου πήγαμε πρώτη φορά στο χώρο. Πολύ καλό προσωπικό , πολύ ευγενικά παιδιά και εξυπηρετικά. Παίξαμε στο blueroom, το τελειώσαμε και περάσαμε 70 λεπτά με κέφι και πλάκα .
Πολύ καλή εμπειρία και θα την ξανακάνω με φίλους .

Ημερομηνία εμπειρίας: Φεβρουάριος 2017
Ευχαριστούμε, elkare13
Η κριτική έγινε: 30 Νοεμβρίου 2016

παίξαμε το laboratory και είχαμε και ένα κουπόνι για το παιχνίδι με το virtual reality... Για το VR παιχνίδι πραγματικά λιώσαμε, δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο αλλά περάσαμε ωραία. Κυρίως για μικρότερα παιδιά (10-16) νομίζω είναι ιδανικό. Για το δωμάτιο αρκετά ωραίο, αλλά όχι το καλύτερο, με πολλούς γρίφους και μεγάλο. Περάσαμε πολύ ωραία και μας άρεσε πολύ.

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, roman_alv
Η κριτική έγινε: 30 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεψη με συναδελφους...εμεις ειμασταν με στο cabin in the woods..πολυ εξυπνο στο στησιμο, πολυ ομορφο πολλοι γριφοι και κλειδαριές...Βαθμος δυσκολιας αρκετας μεγαλος, ηταν το δέκατο δωματιο που εχω παιξει και ηταν απο τα δυσκολα...επιτυχης εξοδος, πολυ ευγενικα τα παιδια και εξυπηρετικα...ευχαριστω

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Dexter19
Η κριτική έγινε: 2 Φεβρουαρίου 2016

Αν δεν κάνω λάθος είναι το πιο καινούργιο από τα καταστήματά τους με την καρδιά των δύσκολων τους δωματίων να βρίσκεται εκεί. Με τους φίλους μου δοκιμάσαμε όλα τα δωμάτια. Νομίζω ξεκάθαρα το Cabin In The Woods είναι το πιο δυνατό χαρτί στο χέρι τους. ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ατμόσφαιρα και το συστήνω ανεπιφύλακτα σε βετεράνους των escape rooms. ;)

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2015
Ευχαριστούμε, AidenXXV