“Εξαιρετικό!”
Κριτική για: Bella Vespa

Bella Vespa
Κλείστε τραπέζι
Η κριτική γράφτηκε 20 Μαρτίου 2021

Πολύ νόστιμες γεύσεις & όμορφα σερβιρισμένες. Ότι φάγαμε ήταν πάρα πολύ νόστιμο και ποιοτικό! Το προσωπικό ειναι πολύ εξυπηρετικό

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2020
Ευχαριστούμε, agg514

Η κριτική γράφτηκε 9 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε στις 20/9/2020 ημέρα Κυριακή.
Ελάχιστος κόσμος στο μαγαζί . Ωστόσο άργησαν πολύ να μας φέρουν κατάλογο όπως και νερό να πιούμε . Παραγγείλαμε παπαρδέλες με μανιτάρια και ήρθε το πιάτο που βλέπετε παρακάτω. Ένα πολυβρασμενο γεμάτο κόκκινη σάλτσα πιάτο με λίγα μανιτάρια (σούπερ μάρκετ) Η απογοήτευση μας μεγάλη ! Όχι όμως στο πρώτο πιάτο τόσο όσο το δεύτερο ! Πήραμε μοσχάρι. Ζητήσαμε medium. Το τόνισα γιατί είμαι πολύ προσεκτική στο κρέας μου . Medium ! Καθόλου προς well. Ήρθε ένα πιάτο που το κρέας ήταν υπερβολικά ψημένο, ΣΚΛΗΡΟ , και το σκόρδο από πάνω ΚΑΜΜΕΝΟ !!!
Πολύ κακο πιάτο ! Τόσο κακο που αναγκάστηκα και το γύρισα η ίδια στην κουζίνα αφού όσο και αν προσπαθούσαμε για οποιονδήποτε λόγο να βρούμε σερβιτόρο δεν ...
Το μόνο θετικό είναι ότι το πήραν μέσα και έφεραν άλλο . Φυσικά πληρώσαμε τα πάντα.
Όταν φεύγαμε και μας ρώτησαν πως ήταν είπα ξεκάθαρα τη γνώμη μου .
Λυπάμαι πραγματικά γιατί βγαίνει άλλη εικόνα προς τα έξω . Δεν θυμίζει Ιταλικό σε τίποτα.
Είναι ένα ΚΑΚΟ εστιατόριο με υψηλές τιμές.
Δεν θα πρότεινα σε κανέναν να πάει!
Λυπάμαι. Μακάρι να είχα μπει να διαβάσω και εγώ κριτικές και να μην δώσουμε αυτά τα χρήματα εκεί αλλά σε κάποιο άλλοι αξιόλογο μαγαζί !

1  Ευχαριστούμε, TSOl12
Η κριτική γράφτηκε 10 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απαραδεκτα οσα πιατα πηραμε. Η σαλατα με το κοτοπουλο ,ενω πριν ενα μηνα που ειχαμε ξαναπαει ηταν υπεροχη, αυτη τη φορα ηταν χαλια. Το κοτοπουλο ηταν σαν βραστο.
Και τα 4 κυριως πιατα που πηραμε μετριωτατα..δεν ξαναπαω.

Ευχαριστούμε, _J2938VU
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μαγαζί με όμορφο χώρο και καλό προσωπικό αλλά γευστικά δεν λέει και πολλά . Σίγουρα υπάρχουν πολύ καλύτερες επιλογές αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι δεν θα το πρότεινα αφού σίγουρα είναι ένα μαγαζί όμορφο και προσεγμένο .

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Touko
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουλίου 2020

Η Επίσκεψη μας πραγματοποιήθηκε εχθες το βραδι. Είχαμε κάνει κράτηση 2μερες πριν ενημερώνοντας ότι είμαστε τρία άτομα και οταν φτάσαμε υπήρχε ενα θέμα σε ποιο τραπέζι θα μας βάλουν να κάτσουμε όπου τελικά αποφάσισαν με δυσαρέσκεια να μας βάλουν σε ενα τραπέζι τεσσάρων ατόμων. Κάτσαμε αλλα το τραπέζι δεν καθαρίστηκε ποτε γιατι συνήθως οταν κάθεσε σε εξωτερικό χώρο εκτός απο τον covid19 υπαρχει και σκόνη.......Στη συνέχεια μας ενημέρωσαν ότι πρεπει να κάτσουμε στο μπαρ η στον εσωτερικό χώρο διοτι δεν επιλέξαμε φαγητο αλλα μονο ποτό. Δεν είχαμε κάποιο πρόβλημα αλλα οταν ζήτησα μόλις αδειάσει κάποιο τραπέζι να κάτσουμε πάλι διοτι η ώρα ειχε πάει 11μμ και συνήθως για φαγητο έρχονται ελάχιστοι μας το αρνήθηκαν!!!!!! ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΥΜΟΥΝΤΕ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΟΓΚΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΙΔΙΚΑ ΚΑΤΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΑΔΕΙΟ........Ο ΜΑΤΣΟ ΚΥΡΙΟΣ ΤΗΣ ΠΟΡΤΑΣ ΕΔΕΙΧΝΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ!!!!!

1  Ευχαριστούμε, ge0rgjeni

Bella Vespa: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Bella Vespa: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!