“Κλασσική αξία-σημέιο στέκι Γλυφάδας”
Κριτική για: Pasta Viva

Pasta Viva
Κουζίνες: Ιταλική
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 16 Σεπτεμβρίου 2020

Πρόκεται για ένα μαγαζί που έχει γίνει πια σταθερή αξία της γλυφάδας, τόσο για τις καλές τιμές και το καλό φαγητό, όσο και για την τρομερή εξυπηρέτηση και την ευγένεια του προσωπικού.Ένα μεγάλο μπράβο στους ιδιοκτήτες που με μεράκι και κέφι έχουν στήσει αυτήν την πανέμορφη επιχείρηση.

Ευχαριστούμε, Giorgos D

Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο μαγαζί με εξαίρετα πιάτα και σε πολύ προσιτές τιμές σας το προτείνω άμα είστε λάτρες των ζυμαρικών με πολύ καλό προσωπικό απλά δεν έχω λόγια.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, giannhs99
Η κριτική γράφτηκε 14 Φεβρουαρίου 2020

το μαγαζι ειναι οτι χειροτερο υπαρχει στην γλυφαδα κακη εξυπηρετηση ο υπευθυνος εχει νοητικη στερηση μας εφεραν διαφορετικα πιατα απο οτι ζητησαμε 2 φορες και βρηκαμε μια τριχα μεστην παστα δεν το προτεινω σε κανεναν

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, _X1351RY
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

θελησαμε να φάμε μακαρονάδα..είχαμε δει το εν λόγω μαγαζί και πήγαμε εκεί..τα κορίτσια που σερβιραν ευγενεστατα..σε αντίθεση με την ιδιοκτήτρια που ήρθε να παραγγείλουμε τρώγοντας ξηρούς καρπούς..απαράδεκτο και υγειονομικά παράνομο..έγινε θέαμα σε όλους τους πελάτες..αφού ήρθε το φαγητό η συγκεκριμένη άρχισε να φτιάχνει τα τραπέζια και τις καρέκλες του μαγαζιου με αποτέλεσμα η φασαρία να ήταν τεράστια..αφού να φανταστειτε μας έκαναν νόημα τα παιδιά από το απέναντι τραπέζι..κρίμα που αφήσαμε τα χρήματα μας εκει..

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, _B5598UZ
Η κριτική γράφτηκε 9 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε στο μαγαζί Κυριακή μεσημέρι είμασταν 2 ζευγάρια, ευτυχώς βρήκαμε ένα από τα τελευταία τραπέζια. Τα νερά και το ψωμί ήρθαν αρκετά γρήγορα, ενώ είχαμε ενημερώσει τον σερβιτόρο ότι είμασταν έτοιμοι να παραγγείλουμε ο κύριος που έπαιρνε τις παραγγελίες έκανε περίπου ένα 20λεπτο να έρθει χωρίς να έχει δουλειά ο ίδιος γτ τον βλέπαμε, ενώ το διπλανό τραπέζι παρήγγειλε 10 λεπτά μετά από εμάς η παραγγελία τους πήγε πρώτη και μετά από 10 λεπτά ήρθε και η δική μας. Τουλάχιστον το φαγητό ήταν ωραίο και οι τιμές αρκετά καλές για Γλυφάδα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 65giorgosm

Pasta Viva: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Pasta Viva: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!