“Πολύ καλό φαγητό, επαγγελματικό service!!”
Κριτική για: Su Casa

Su Casa
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2018

Το επισκεφτήκαμε Κυριακή βράδυ για επαγγελματικό δείπνο.
Ότι παραγγείλαμε ήταν σε πολύ καλό επίπεδο με πολύ καλά δουλεμένες γεύσεις.
Το σέρβις εξαιρετικό, με επαγγελματισμό.
Μόνο μείον ότι επιτρέπεται το τσιγάρο αν και το μαγαζί δουλεύει περισσότερο ως μπαρ κ εν μέρει το δικαιολογεί.

Ευχαριστούμε, Chris I

Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραιο μαγαζι. ο κατω χωρος ατμοσφαιρικος. ο πανω πιο κοντα σε παιδοτοπο/καφετερια/αντε και δυο τραπεζια για φαγητο..
δυο τρια πιατα που δοκιμασαμε ( ρυζοτο, κριθαροτο, και σαλατα) καλα, εκτος απο τις τηγανιτες τους πατατες που τις ελεγε φρεσκιες με παρμεζανα...δυστυχως ηταν απογοητευτικες...το τηγανολαδο σε επιανε στον λαιμο....
Το προσωπικο πηγαινοερχοταν προσπαθωντας να συντονιστει, αλλα δεν τα πολυκαταφερνε...... θελει ακομη λιγη εκπαιδευση.....
Ενω στο σημειο που.καθομασταν ηταν για μη καπνιζοντες ακριβως στο ενα μετρο ηταν ο χωρος καπνιζοντων και τελικα βρωμισαμε τσιγαριλα χωρις να το καταλαβουμε...
Στα πλην οι ψηλες τιμες

Ευχαριστούμε, adakapro
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ξέρω ότι έχει και φαγητό αλλά δεν το δοκιμάσαμε. Σαν χώρος μου άρεσε πολύ, έχει κάτι το ιδιαίτερο. Επίσης η μουσική ήταν καταπληκτική και το service ευγενέστατο.

Ευχαριστούμε, Christina K
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πρώτη φορά αλλά και τελευταία για εμένα και την παρέα μου.!!Για να βρεις σερβιτόρο πρέπει πραγματικά να κάνεις αίτηση στο Δήμο Γλυφάδας!!Και όταν θα φτάσει στο τραπέζι σας θα είναι κακοδιαθετος και θα τα φέρνει όλα λάθος!!Δεν μπαίνει στο κόπο να ζητήσει συγγνώμη Ποτέ!!Ειλικρινά το χειρότερο μαγαζί που έχω επισκεφθεί στην Γλυφάδα!!Αποφύγετε υπάρχουν πολύ καλύτερα cafe στην Γλυφάδα με καλύτερες τιμές και φυσικά καλύτερο σέρβις!!!Ποτέ ξανά!!

2  Ευχαριστούμε, Olga K
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε μια παρέα 12 ατόμων για την αλλαγή του χρόνου στο συγκεκριμένο μαγαζί εχοντς κάνει κράτηση 3 ημερες νωρίτερα και εχοντας δώσει προκαταβολή Ο χωρος ήταν ωραία διακοσμημενος και η αλλάγη της χρονιας με βεγγαλικά έξω από το μαγαζί. Φθάσαμε 22:30 αλλά ποτά ήρθαν στο τραπέζι μια ώρα αργότερα χωρίς να έχει φθάσει ούτε ψωμί . Ο σερβιτόρος μας πληροφόρησε ότι ενώ στο μενού υπήρχε η επιλογή για ψάρι ή αρνί έπρεπε να πάρουμε όλοι ψάρι γιατί το αρνί είχε τελειώσει. Μετά τις διαμαρτυρίες μας βρέθηκαν 6 μερίδες αρνί οι υπόλοιποι πήραν ψάρι. 23:45 σερβιρίστηκε το πρώτο ορεκτικό και παρά τις επανηλειμμένες αιτήσεις μας να φέρουν κυρίως πιάτα για τα παιδιά οι σαλάτες ήρθαν στις 1:00 και το κυρίως πιάτο 1:30 . Για 70€ το άτομο χωρίς τα ποτά νομίζω δεν μπορώ να συστήσω αυτό το μαγαζί σε κανένα . Απαράδεκτο σέρβις

Ευχαριστούμε, Theodoros K

Su Casa: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Su Casa: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!