“Καταπληκτική θέα”
Κριτική για: Ark

Ark
Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020

Η θέα σου κόβει την ανάσα. Η διακόσμηση του χώρου είναι πολύ όμορφη. Το προσωπικό είναι ευγενικό και πολύ εξυπηρετικό. Οι τιμές είναι τσιμπημένες, αλλά αξίζει. Βρίσκεται μπροστά στη θάλασσα. Μπορείς και να κολυμπήσεις εάν θέλεις. Λειτουργεί για καφέ η φαγητό. Τα παιδιά ξετρελάθηκαν με τα καβουράκια που ζουν στα βραχάκια.

Ευχαριστούμε, elenas958

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2020

Το συγκεκριμένο εστιατόριο λειτουργεί και σαν καφετέρια το πρωί που το επισκεφτήκαμε .Το σημείο ειναι υπέροχο αλλά το προσωπικό (που δεν ειναι και λίγο ) δεν μπορεί να εξυπηρετήσει επαρκώς τους πελάτες .
Σχεδόν όλες οι παρέες αντιμετώπιζαν πρόβλημα κατα την παραγγελία αλλά και κατα την πληρωμή .
Στη διπλανή παρέα που έκανε παράπονα για την αργοπορία δικαιολογήθηκαν πως έπεσε απότομα πολύ δουλειά και δεν το περιμένανε .
Εγώ πρόσεξα ομως οτι υπήρχε πληθώρα σερβιτόρων .
Περιμέναμε περίπου μισή ωρα για να μας σερβίρουν 2 μπύρες, αλλά και χρειάστηκε να ζητήσουμε απο 3 άτομα!! , ωστε να έρθει ο σερβιτόρος να πληρώσουμε . Ο ένας μάλιστα ήταν αγενέστατα αδιάφορος .

Ευχαριστούμε, Basilis K
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απαράδεκτη συμπεριφορά. Δυστυχώς σε μια υπέροχη τοποθεσία, συμπεριφορά night club. Δηθεν reserved τραπέζια που έμειναν άδεια καθόλη τη διάρκεια παραμονής μας και τα γκαρσονια η δε σου έδιναν σημασία ή σου μιλούσαν με απίστευτη αγένεια. Δεν αξίζει τον κόπο, αποφύγετε να πάτε.

Ευχαριστούμε, Georgizas
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουνίου 2020

Το προσωπικο ξεχασε να φερει την μιση παραγγελια μας. Οταν το ειπαμε σε ενα απο τους απειρους σερβιτορους που δουλευουν, αυτος μας μιλησε αγενεστατα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2020
1  Ευχαριστούμε, christH8379DE
Ο/η ARKTEAM, Γενικός Διευθυντής του Ark, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Ιουλίου 2020

Λυπούμαστε για την δυσάρεστη εμπειρία σας.
Στόχος μας είναι πάντα η καλύτερη εξυπηρέτηση των επισκεπτών μας.
Ελπίζουμε να μας επισκεφθείτε ξανά ώστε να μας δώσετε την ευκαιρία να επανορθώσουμε.

Με εκτίμηση.

Η κριτική γράφτηκε 20 Μαρτίου 2020

Η αισθητική του χώρου και η εξυπηρέτηση του προσωπικού είναι υπέροχη! Η θέα και η ηρεμία της θάλασσας σε κερδίζουν κάθε στιγμή! Ακριβός καφές αλλά σε τέτοια τοποθεσία είναι λογικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 9999fredp

@FredP χαιρόμαστε που διαβάσαμε ότι απολαύσετε την επίσκεψη σας στο εστιατόριο μας. Η τοποθεσία προσφέρει πολύ ωραία θέα.
Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε.

Με εκτίμηση

Ark: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βουλιαγμένη, Περιοχή Ανατολικής Αττικής
Γλυφάδα, Αττική

Ark: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!