“Class!”
Κριτική για: Ark

Ark
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκα το ark με φίλους για brunch. Η κουζίνα του είναι καταπληκτική. Ο καφές εξαιρετικής ποιότητας, με γεμάτη γεύση και άρωμα. Η θέα ήταν απολαυστική. Η διακόσμηση λιτή και χαλαρωτική. Κατάλληλο για όλες τις ώρες της ημέρας!

Ευχαριστούμε, Dimitrios L

Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ανεπαρκές, σε κάθετι από τα οποία απαρτίζεται.
Οι χώροι δεν είναι προσεγμένοι στον ίδιο βαθμό και όσον αφορά το προσωπικό, υπεροπτικό, σνομπ και χωρίς ίχνος επαγγελματισμού.
Πήγαμε για πρωινό και καταλήξαμε να πιούμε έναν καφέ στα γρήγορα για να φύγουμε όσο το δυνατόν συντομότερα.
25 χιλιάδες menu και τιμές στα ύψη χωρίς κανέναν απολύτως λόγο.
Μου σέρβιραν τον cappuccino σε ένα μεταλλικό δισκάκι, κειμήλιο κάποιας γιαγιάς, υποθέτω. Απαράδεκτο για το ύφος του μαγαζιού.
Άσχημη εμπειρία, γενικότερα.
Με ενόχλησε, κυρίως, ο μηδαμινός επαγγελματισμός. Με τα άσπρα που φορούσαν οι σερβιτόροι, περισσότερο με παγωτατζήδες χωρίς ίχνος εμπειρίας έμοιαζαν.
Δε θα ήθελα να δοκιμάσω κάτι άλλο. Δυο καφέδες 9€, λίγη θάλασσα και τ’ αγόρι μου ήταν αρκετά.

1  Ευχαριστούμε, Κέλλυ Ν
Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τελειος χωρος για καφε, φαγητο και brunch και αυτο που μου εκανε μεγαλη εντυπωση ηταν η εξυπηρετηση και ειδικα ενα παιδι ο πανος κορυφαιος σερβιτορος, μπραβο!!! που υπαρχουν ατομα πιυ σεβονται τα χρηματα που παιρνουν απο την δουλεια τους!

Ευχαριστούμε, natassa_kap
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018

Βράδυ 14 Φεβρουαρίου. Όταν καθίσαμε μας ενημέρωσαν ότι , λόγω της ημέρας , υπάρχει ειδικό μενού και μόνο αυτό. Κανένα πρόβλημα. Το επιλέξαμε και ήταν ομολογουμένως ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ! Το θέμα είναι ότι σε διπλανά τραπέζια που ήρθαν αργότερα τους πήγαν και το a la carte μενού και επέλεξαν από εκεί. Περιβάλλον , χώρος και θέση υπέροχα ! Θα προτιμούσα να μην επέτρεπαν το κάπνισμα.....

Ευχαριστούμε, Harry P
Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η σκέτη απογοητευτική εμπειρία σ όλο της το μεγαλείο...Ενώ δεν επιλέξαμε τελικά πιάτα για γεύμα αλλά από το μενού με τα σνάκ(διότι κατόπιν μάθαμε ότι είχε 2 καταλόγους)...μας χρέωσαν ψωμί 6€ που ούτε καν τρωγόταν κ ήταν το κουβέρ του κυρίως φαγητού (που δεν πήραμε τελικώς)...συν 1L εμφιαλωμένο νερό ..2.80€ που ούτε καν μας άφησαν στο τραπέζι παρά μόνο γέμισαν ένα ποτήρι κ τίποτα μετέπειτα...το χειρότερο κλάμπ που έχω φάει στη ζωή μου κ το γιαούρτι που έφαγε η συνοδός μου απλά την έκοψε... παράπονα έκανα στον σερβιτόρο όχι της καλής ώρας..ΚΙΤΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ αλλά όταν ο επαγγελματισμός απουσιάζει τα λόγια περιττά..

1  Ευχαριστούμε, Myconos03

Ark: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Ark: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!