“Η καλύτερη κρητική κουζίνα!!!!!!”
Κριτική για: Πασιφαη

Πασιφαη
Περιγραφή: ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΚΡΗΤΙΚΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ
Περιγραφή: ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΚΡΗΤΙΚΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ
Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Με διαφορά το καλύτερο εστιατόριο Κρητικής κουζίνας στην Αθήνα. Απίστευτα καλή ποιότητα φαγητού με φρέσκα αγνά παραδοσιακά προϊόντα, εξυπηρετικότατο σέρβις, άψογη εξυπηρέτηση και πολύ όμορφος χώρος. Κάθε πιάτο που δοκιμάσαμε ήταν μια ξεχωριστή γευστική απόλαυση. Οι τιμές είναι απόλυτα ανάλογες της ποιότητας και των παροχών. Κατά την διάρκεια παραμονής μας στο μαγαζί οι σερβιτόροι περνούσαν συνεχώς να μας ρωτήσουν αν όλα είναι εντάξει ή αν χρειαζόμαστε κάτι. Ακόμη και ο ίδιος ο ιδιοκτήτης περνούσε από όλα τα τραπέζια για να ρωτήσει τις εντυπώσεις των πελατών. Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!!!!

Ευχαριστούμε, IoannisPan23

Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2020

Έχουμε έρθει μερικές φορές και πάντα τρώμε καλά και περναμε ομορφα. Χθες ήρθαμε πάλι και απολαύσαμε το φαγητό μας. Λίγο τσιμπημένες οι τιμές αλλά για την ποιότητα του φαγητού άξιζαν τα χρήματα. Εντυπωσιαστηκα από την ταχύτητα και την εξυπηρέτηση. Τρεχαν όλοι να μας εξυπηρετησουν ακόμα και η κυρία του ταμείου είχε βγει και βοηθούσε με τα πιάτα μας. Συγχαρητήρια για το προσωπικό σας κύριε της Πασιφάης. Καλό καλοκαιρι

Ευχαριστούμε, Vivi L
Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένας πολύ προσεγμένος χώρος στην Γλυφάδα. Η φιλοξενία ξεκινάει από τη στιγμή που θα μπεις στο εστιατόριο. Πολύ χαμογελαστοί, πολύ πρόθυμοι όλοι.
Το μενού είναι εξαιρετικό με παραδοσιακές κρητικές συνταγές. Έχω επισκεφτεί αρκετες φορές το εστιατόριο και έχω δοκιμάσει ολα τα πιάτα. Πάντα το ίδιο ποιοτικά και νόστιμα! Δεν σας προτείνω κάποιο συγκεκριμένο πιάτο, θεωρώ αξίζει να τα δοκιμάσετε όλα!!!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2020
Ευχαριστούμε, ilia_k_Sunny
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουνίου 2020

Γενικά είμαι χρονια πελάτης πριν καν μεταφερθει στην τοποθεσία που βρίσκεται τωρα.ειναι μακραν απο το πιο ευγενικο κ χαμογελαστο προσωπικο που εχω συναντησει σε τετοιου ειδους μαγαζια ειλικρινες κ οχι δηθεν.κερασμα παντα στην αρχη κ στο τέλος.εχω φαει ολο τον καταλογο πανω απο 10 φορες.δεν ξερω τι εχει αλλάξει το τελευταίο διάστημα αλλα δεν ειναι οπως παλιοτερα το must πιατο μακαρονια στο ζουμι ειναι με σκιουφιχτα που δεν θυμίζει με τπτ το κλασσικο πιατο.το γαμοπιλαφο πιο νερουλο.τα αυγα με την στακα ευτυχώς ειναι οπως παντα τελεια τα μυζιθροπιτακια τραγανα χωρις ιχνος λαδιου.την ημερα που το επισκεφθήκαμε εμεις κότσι δεν υπήρχε αλλα μας ενημέρωσαν οτι πια γινεται πιατο ημερας το πσκ.γενικα να πατε να δοκιμασετε ειναι τιμια κουζινα οχι απαραιτητα οικονομικη αλλα σιγουρα αξιζει

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, elenh d
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουνίου 2020

Πολυ καλο κρητικο εστιατοριο με γνησιες γευσεις. Οτι πηραμε ηταν νοστιμοτατο με μεγαλες μεριδες. Το λευκο κρασι αρκετα καλο. Θα ξαναπω σιγουρα

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2020
Ευχαριστούμε, Antoka87

Πασιφαη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Πασιφαη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!