“Όμορφος χώρος. ”
Κριτική για: Το Δραμι

Το Δραμι
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφος χώρος, πολύ ωραίο φαγητό μεγάλες μερίδες. Πολύ νόστιμη η σαλάτα δραμι στο τέλος μας κερασαν λικέρ μαστίχας. Το σέρβις πολυ ευγενικό και έπαιζαν πολυ ωραία ελληνική μουσική.

Ευχαριστούμε, X7415SQ_

Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018

Μια πολύ ωραία ατμόσφαιρα και μια θερμή υποδοχή που σε προδιαθέτει γι'αυτό που πρόκειται να ζήσεις. Το ένα πιάτο νοστιμώτερο του άλλου. Ένα βασίλειο γεύσεων.
Προσοχή όμως την Παρασκευή και το Σάββατο βράδυ πρέπει να έχετε κλείσει προηγουμένως τραπέζι.

Ευχαριστούμε, chtiligadas
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί έχει πολύ ωραίο φαγητό , παρά πολύ Καλές γεύσεις ,τεράστιες μερίδες (μας το είπε η κοπέλα και δεν την ακούσαμε ) και παρά πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό . Οι τιμές είναι νορμαλ και ειδικά για τέτοιες μερίδες .

Ευχαριστούμε, sakisathens1978
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρά Δευτέρα,ημασταν 5άτομα κ ενα μωράκι χωρις κράτηση! Μας βρήκαν τραπέζι και ενώ τέτοια μέρα δεν περιμένεις να εξυπηρετηθεις(λόγω αυξημένης κίνησης) στο Δράμι μας απέδειξαν το αντίθετο! Οι λέξεις εξυπηρέτηση, ευγένεια και επαγγελματισμός ειναι το λιγότερο που μπορω να πω! Το φαγητο; ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΟ κ φρέσκο! Το μαγαζι; ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ !! Φωτεινό και καθαρό! (Φύγαμε και ΔΕΝ μύριζαν τα ρούχα μας!! ) Και απο ευγένεια ; Σκίζει! Δεν εχω λογια!! Συνεχίστε ετσι!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, Sofia Z
Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικο περιβαλλον. Πολυ καλο φαγητο.ζεστη εξυπηρετηση. Φτασαμε μετα τις 11τι βραδυ Πεινασμένοι και κουρασμένοι μας υποδέχτηκαν πολύ όμορφα.Ήπιαμε εξαιρετικό ημίγλυκο κρασί και τα παιδιά ήταν πολύ εξυπηρετικά.Θα ξαναπάμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2018
1  Ευχαριστούμε, MakaoMakao

Το Δραμι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Το Δραμι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!