“Πολύ ωραίο μαγαζί ”
Κριτική για: Το Δραμι

Το Δραμι
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί έχει πολύ ωραίο φαγητό , παρά πολύ Καλές γεύσεις ,τεράστιες μερίδες (μας το είπε η κοπέλα και δεν την ακούσαμε ) και παρά πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό . Οι τιμές είναι νορμαλ και ειδικά για τέτοιες μερίδες .

Ευχαριστούμε, sakisathens1978

Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρά Δευτέρα,ημασταν 5άτομα κ ενα μωράκι χωρις κράτηση! Μας βρήκαν τραπέζι και ενώ τέτοια μέρα δεν περιμένεις να εξυπηρετηθεις(λόγω αυξημένης κίνησης) στο Δράμι μας απέδειξαν το αντίθετο! Οι λέξεις εξυπηρέτηση, ευγένεια και επαγγελματισμός ειναι το λιγότερο που μπορω να πω! Το φαγητο; ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΟ κ φρέσκο! Το μαγαζι; ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ !! Φωτεινό και καθαρό! (Φύγαμε και ΔΕΝ μύριζαν τα ρούχα μας!! ) Και απο ευγένεια ; Σκίζει! Δεν εχω λογια!! Συνεχίστε ετσι!!

Ευχαριστούμε, Sofia Z
Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικο περιβαλλον. Πολυ καλο φαγητο.ζεστη εξυπηρετηση. Φτασαμε μετα τις 11τι βραδυ Πεινασμένοι και κουρασμένοι μας υποδέχτηκαν πολύ όμορφα.Ήπιαμε εξαιρετικό ημίγλυκο κρασί και τα παιδιά ήταν πολύ εξυπηρετικά.Θα ξαναπάμε.

1  Ευχαριστούμε, MakaoMakao
Η κριτική γράφτηκε 6 Φεβρουαρίου 2018

Πολύ όμορφη ατμόσφαιρα , άμεση και πολύ ζεστή εξυπηρέτηση , καλες τιμές και εξαιρετικά πιάτα ,γευστικοτατες οι πίτες που δοκιμάσαμε ,ωραίες σαλάτες ,πολυ καλά τα κρασιά του ( χύμα) τα κρεατικά ζουμερά και πολυ νόστιμα ( το κοντοσούβλι εξαιρετικό ) ! Το μόνο ιςως αρνητικό ειναι ότι η θέρμανση ειναι με σόμπες μανιτάρια που αν ειςαι κοντά καίγεσαι αν ειςαι μακριά νοιωθεις λιγο κρύο....αλλά αυτό δεν μας πτοεί πηγαίνουμε και ξανά πηγαίνουμε για να απολαύσαμε τους μεζέδες του!!! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, Ν Τ
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καλεσμένοι στο συγκεκριμένο στέκι από τον διοργανωτές της expotrof καλο φαγητό όμορφο περιβάλλον εξαιρετική παρέα

Ευχαριστούμε, Evripidis G

Το Δραμι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Το Δραμι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!