Tripadvisor

“Ευχάριστη έκπληξη.”
Κριτική για: Γή

Γή
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ευχάριστη έκπληξη πρώτα γιατί μετά από όσα απογοητευτικά είχα διαβάσει για το σέρβις από άλλες κριτικές, διαπίστωσα ότι το προσωπικό που μας περποιήθηκε ήταν ευγενεστατο και ήταν όλοι πολύ καλοί επαγγελματίες. Άρα μάλλον κάτι έχει αλλάξει προς το καλύτερο.
Ευχάριστη εκπληξη δεύτερη τα νοστιμότατα φαγητά. Ο,τι κι αν παραγγείλαμε ήταν γευστικοτατο ευφάνταστο και εξαιρετικά καλόγουστο. Ποτέ δεν φανταζόμουν ότι θα μου άρεσε τόσο το vegan φαγητό.
Ευχάριστη έκπληξη τρίτη, ο λογαριασμός που ήρθε απολύτως λογικός και μικρότερος απ' ότι είχαμε υπολογίσει.
Είναι βεβαιο ότι θα ξαναγυρίσουμε σύντομα στη "Γη"

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, grigoriss217

Η κριτική γράφτηκε 3 Ιανουαρίου 2020

Στα θετικά: Το όμορφο, ζεστό και μοντέρνο περιβάλλον με άνετα καθίσματα και μεγάλα τραπέζια. Ότι δοκιμάσαμε, από την αρκετά μεγάλη λίστα φαγητών, μας εντυπωσίασε ευχάριστα, καθώς τρώγαμε πρώτη φορά, σε αποκλειστικά vegan εστιατόριο.
Στα αρνητικά : Το σέρβις ήταν επιεικώς μέτριο για εστιατόριο το οποίο θέλει να δείχνει σαφώς άνω του μέσου όρου. Αρχικά και μετά από 20 λεπτά άκαρπη αναμονή, καλέσαμε εμείς τον σερβιτόρο για να παραγγείλουμε, καθώς είδαμε πελάτες οι οποίοι ήρθαν μετά από εμάς να έχουν ήδη εξυπηρετηθεί. Στη συνέχεια χρειάστηκε μία επιπλέον ώρα για να έρθει και το τελευταίο πιάτο στο τραπέζι μας, με αποτέλεσμα μέλος της παρέας μας να αρχίσει να τρώει όταν οι υπόλοιποι, παρά την προσπάθειά μας να καθυστερήσουμε, είχαμε σχεδόν τελειώσει. Κρίμα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Loukas P
Η κριτική γράφτηκε 8 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο περιβάλλον και προσεγμένο μενού. Ενδιαφέρουσα προσέγγιση στη φυτοφαγική διατροφή με πολλές επιλογές και για ωμοφάγους. Ωστόσο θα ήταν χρήσιμη η εκπαίδευση του προσωπικού μιας και χρειάζεται βελτίωση. Ο καφές μέτριος αλλά τα επιδόρπια πολύ νόστιμα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, zisistisas
Η κριτική γράφτηκε 29 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Παρήγγειλα μακαρονάδα με μπρόκολο και ήταν η ωραιότερη μακαρονάδα που έχω φάει ποτέ. Θα ξαναπάω για να δοκιμάσω το υπόλοιπο μενού.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, ManiaSakafiora
Η κριτική γράφτηκε 28 Νοεμβρίου 2019

Χώρος που σε ηρεμεί με εξαιρετική κουζίνα, ιδιαίτερα ροφήματα και υπέροχα γλυκά, όλα προσεγμένα με αγάπη και υγιεινά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Explore40996724336

Γή: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Γή: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!