“Πολύ καλό”

Κουζίνες: Ινδική
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 13 Μαρτίου 2018

Το Indi Go είναι ένα πολύ καλό ινδικό εστιατόριο με παραδοσιακές γεύσεις και εξαιρετικό σερβις. Οι τιμές είναι πολύ λογικές και οι μερίδες χορταστικές.

Ευχαριστούμε, Dimitris S

Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2018

Είχαμε πάει με τις φίλες μου πριν από λίγο καιρό γιατί θέλαμε να φάμε μία λίγο διαφορετική κουζίνα από τα συνηθισμένα. Ήταν η καλύτερη επιλογή!! Φάγαμε πολύ χορταστικά 3 άτομα και πληρώσαμε 11 ευρώ το άτομο δηλαδή σχεδόν τίποτα για την ποσότητα που καταναλώσαμε. Ήταν καθημερινή βράδυ οπότε το μαγαζί ήταν σχεδόν άδειο πράγμα που δε μας χάλασε καθόλου γιατί είχαμε την καλύτερη εξυπηρέτηση. Η κοπέλα μας απάντησε σε όσες ερωτήσεις είχαμε πάνω στα πιάτα και μας κατατόπισε πλήρως. Τ φαγητό πολύ γευστικό και χωρίς καμία αργοπορία. Προτείνω το πιάτα με τη μαρμελάδα βερίκοκο? (ή μάνγκο δε θυμάμαι)
Ο χώρος και αυτός πολύ όμορφα φτιαγμένος σου δίνει την εντύπωση ότι βρίσκεσαι σε ταινία του Bollywood.
To ανεπιφύλακτα!!

1  Ευχαριστούμε, Myra1990
Η κριτική γράφτηκε 31 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για την επέτειο μας και μπήκαμε διστακτικά μέσα αφού δεν βρήκαμε αλλού τραπέζι.... Μας περίμενε όμως μια μεγάλη έκπληξη όλα ήταν υπέροχα.... Το προσωπικό ευγενεστατο το περιβάλλον υπέροχο και βέβαια το φαγητό εξαιρετικό!!!!! Αυθεντικό ινδικο φαγητό!!

Ευχαριστούμε, Kottara I
Η κριτική γράφτηκε 6 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Αν και το περιβάλλον είναι αρκετά φολκλορ, η ποιότητα του φαγητού είναι εξαιρετική και μπορούν να προσαρμοστουν σε όλες τις γεύσεις (από πολλλλυ καυτερά μέχρι πολύ απαλα). Το σέρβις ήταν εξαιρετικό και οι τιμές πολύ καλές.

1  Ευχαριστούμε, virginia R
Η κριτική γράφτηκε 28 Νοεμβρίου 2017

Οικογένεια τεσσάρων Κυριακή μεσημέρι με μπουφέ.
Πολύ καλό σέρβις, ευγενέστατοι και χαμογελαστοί οι σερβιτόροι.
Περιβάλλον έντονα φολκλόρ με στοιχεία της Ινδίας. Άκαπνο το εσωτερικό. Ικανοποιητικές οι γεύσεις.
Εξαιρετική σχέση ποιότητα τιμής.

2  Ευχαριστούμε, Akarepis G

Indi Go: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άλιμος, Αττική

Γλυφάδα, Αττική

Indi Go: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!