“Delivery”

Μπαρμπουνάκι Γλυφάδα
Περιγραφή: «Ποιοτικό ψάρι για όλους» είναι η φιλοσοφία μας για τα εστιατόρια ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΙ ΔΙΑ ΧΕΙΡΟΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ. Για αυθεντική ψαροφαγία σε προσιτή τιμή, «πλεύστε» στο πλησιέστερο ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΙ της περιοχής σας και απολαύστε τις μοναδικές θαλασσινές γεύσεις που προτείνει ο Γιώργος Παπαϊωάννου.
Η κριτική γράφτηκε 25 Μαρτίου 2021

Πολύ καλό φαγητό πολύ καλή εξυπηρέτηση και ειδικά σήμερα λόγο ημέρας πολύ ευχαριστημένη . Το συνιστώ ανεπιφύλακτα . Μπράβο παιδιά

Ευχαριστούμε, elenatE3934BW
Ο/η SRG, Owner του Μπαρμπουνάκι Γλυφάδα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Μαρτίου 2021

Αγαπητή Elena,
Είναι χαρά μας να λαμβάνουμε κριτικές σαν τη δική σας καθώς δίνουμε τη μέγιστη σημασία στην ικανοποίησή σας. Η σταθερότητα ως προς την υψηλή ποιότητα των γεύσεων και η άρτια εξυπηρέτησή σας μέσω της υπηρεσίας delivery αποτελεί πρώτη μας προτεραιότητα. Εκ μέρους όλη της ομάδας, σας ευχαριστούμε πολύ για την προτίμηση και την εμπιστοσύνη που μας δείχνετε!

Η κριτική γράφτηκε 25 Μαρτίου 2021

ακόμα και από takeaway και delivery όπως και από κοντά (όταν μπορούσαμε να πηγαίνουμε) το φαγητό πάντα άψογο και δεν πέφτει σε ποιότητα. επίσης όλοι οι υπάλληλοι από τηλέφωνο είναι πολύ ευγενικοί!!

Ευχαριστούμε, liaroumarily

Αγαπητή liaroumarily,
Ευχαριστούμε πολύ για την εξαιρετική σας αξιολόγηση! Η προσφορά σταθερής ποιότητας γεύσεων και εξυπηρέτησης, είτε στον χώρο μας είτε στον δικό σας, αποτελεί βασική μας αρχή και η ικανοποίησή σας επιβεβαιώνει ότι το πετυχαίνουμε. Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας εξυπηρετήσουμε ξανά σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 25 Μαρτίου 2021

Value for money , εξαιρετική ποιότητα προϊόντων ,φρέσκα ψάρια και πολύ καλή εξυπηρέτηση .Γενικά ήταν μια ευχάριστη εμπειρία .Σας το προτείνω .

Ευχαριστούμε, George4762

Αγαπητέ George,
Eυχαριστούμε πολύ για την προτίμησή σας και για τα καλά σας λόγια σχετικά με την υψηλή ποιότητα των γεύσεων και των υπηρεσιών που προσφέρουμε. Η ικανοποίησή σας είναι η μεγαλύτερη επιβράβευση για όλη την ομάδα και ανυπομονούμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 21 Μαρτίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ένα από τα καλύτερα μαγαζιά στη Γλυφάδα πολύ εξυπηρετικοί πολύ ευγενικοί και πάνω απ’ όλα τα προϊόντα είναι φρέσκο το συνιστώ!!!

Ευχαριστούμε, _T6861MB
Ο/η SRG, Owner του Μπαρμπουνάκι Γλυφάδα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Μαρτίου 2021

Αγαπητέ Ρομεο Μ,
Ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια καθώς δίνουμε τη μέγιστη σημασία στην ικανοποίησή σας. Είναι γεγονός ότι η φρέσκια πρώτη ύλη και η άρτια εξυπηρέτησή σας αποτελεί πρώτη μας προτεραιότητα και θα είναι χαρά μας να σας προσφέρουμε πολλές ακόμη αυθεντικές θαλασσινές γεύσεις στο μέλλον!!

Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αθλιο! Μεινετε μακρυα!Πολυκαιρισμενο λαδι για 3 μαυρα μπαρμπουνια που χρεωνει 19 ευρω! Χταποδι βρασμενο που το πουλαει για ψητο απιστευτες μικρες μεριδες χωρις κανενα συνοδευτικο!!!! Τραγικα αγενες προσωπικο!!!!Πρωτη φορα με αντιμετωπισε εστιατοριο με αυτο τον τροπο
Κριμα γιατι ηταν καποτε καλο!!!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2021
2  Ευχαριστούμε, SiaG24
Ο/η SRG, Owner του Μπαρμπουνάκι Γλυφάδα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Ιανουαρίου 2021

Αγαπητή Sia G,
Λυπούμαστε ειλικρινά για τη δυσάρεστη εμπειρία καθώς πρώτη μας προτεραιότητα είναι η παροχή υψηλού επιπέδου ποιότητας γεύσεων με έμφαση στην αγνή πρώτη ύλη. Με δεδομένο, μάλιστα, ότι δίνουμε ιδιαίτερη έμφαση στην άρτια εξυπηρέτησή σας, σας διαβεβαιώνουμε ότι αντιμετωπίζουμε το σχόλιό σας με υπευθυνότητα και θα εκτιμούσαμε ιδιαιτέρως να μας στείλετε στο email: glyfada@barbounaki.gr περισσότερες πληροφορίες αναφορικά με την ημέρα και την ώρα της παραγγελίας σας ώστε να το διερευνήσουμε εσωτερικά. Απολογούμαστε για την αναστάτωση και θα είναι χαρά μας να σας εξυπηρετήσουμε ξανά στο μέλλον και να σας προσφέρουμε μία πλούσια γευστική εμπειρία.

Μπαρμπουνάκι Γλυφάδα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Μπαρμπουνάκι Γλυφάδα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!