“Άριστη σχέση ποιότητας τιμής”
Κριτική για: Mezze

Mezze
Κλείστε τραπέζι
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό ήταν πάρα πολύ ωραίο και ειδικά η σουβλα κοτόπουλο για 2 άτομα ήταν εξαιρετική!!
Οι τιμές σε σχέση με την ποιότητα του φαγητού είναι κάτι παραπάνω από άριστες.
Το προσωπικό τηρούσε όλα τα μέτρα ασφαλείας και ο χώρος είναι πολύ καλαίσθητος.
Σίγουρα θα το προτιμήσω ξανά!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, fwtisg2015

Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Από το πιο νόστιμο & τίμιο φαγητό που έχω φάει τελευταία!
Ότι κι αν δοκιμάσαμε είχε πραγματικά υπέροχη γεύση!!
Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, draganigos
Η κριτική γράφτηκε 29 Σεπτεμβρίου 2020

Πολύ όμορφος χώρος με πολύ νόστιμο φαγητό. Είναι η πρώτη φορά που πήγαμε μετα την καραντινα και προς μεγάλη μας χαρά τηρούνται σχολαστικά όλα τα μέτρα προστασίας. Δοκιμάσαμε για πρώτη φορά από τα μαγειρευτά. Το χουνκιαρ μας ενθουσίασε συνοδευόμενο από έναν πεντανοστιμο πουρέ που δεν χορταίνες να τρως. Τα παπουτσάκια επίσης φανταστικά. Η μους καπνιστής μελιτζάνας από τα ορεκτικά ότι πιο νόστιμο στο είδος της. Το σέρβις εξυπηρετικό και γρήγορο πάρα τον αρκετό κόσμο. Σιγουρα άξιζε!

1  Ευχαριστούμε, E4589RD_
Η κριτική γράφτηκε 28 Σεπτεμβρίου 2020

Είχα καιρό να επισκεφτώ το MEZZE αλλά τελικά και αυτή η φορά μπορώ να πω ότι ήταν καλύτερη από οποιαδήποτε άλλη. Ότι πήραμε ήταν καταπληκτικό. Τηγανιά μανιταριών μυρωδατη, χυλοπίτες λεμονιού με μυλοκοπι πεντανοστιμο. Αυτό που μας ξετρέλανε όμως ήταν η σούβλα θαλασσινών. Μπράβο, συνεχίστε έτσι!!!!!

Ευχαριστούμε, jdjdhf
Η κριτική γράφτηκε 24 Σεπτεμβρίου 2020

Πήραμε πιάτα με θαλασσινά τα οποία δεν μπορούσαμε να τα φάμε,για εμένα ενα πολυ κακό φαγητό,δεν θα ξανάπηγαινα ούτε θα το συστήσω.

1  Ευχαριστούμε, 151h_

Mezze: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Mezze: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!