“Αρκετά καλό!”
Κριτική για: Τρελός Γάιδαρος

Τρελός Γάιδαρος
Κουζίνες: Γκριλ
Περιγραφή: Η φιλοσοφία μας, εδώ στον Τρελό Γάιδαρο, είναι να φτιάχνουμε και να σερβίρουμε φαγητό το οποίο τρώμε και εμείς με τις οικογένειες μας. Γεύση, ποιότητα, ποσότητα και τιμή, όλα συνδυασμένα αρμονικά για να σας προσφέρουμε την ιδανική εμπειρία γεύσεων. Στον Τρελό Γάιδαρο, έχουμε αλλάξει την έννοια του «σουβλακιού», όπως την ξέρετε. Χρησιμοποιώντας φρέσκα κρέατα, παρθένο ελαιόλαδο, λαχανικά Α'ποιότητας και φρεσκοφουρνιστές πίτες, μεταμορφώσαμε το σουβλάκι, από μία ένοχη απόλαυση, στο πιο λαχταριστό και υγιεινό γρήγορο φαγητό της Αθήνας! → Γι’ αυτό τον λόγο στα καταστήματα μας δεν υπάρχει τίποτα προψημένο! → Επιλέγουμε κρέατα εκλεκτής ποιότητας που ψήνονται στα κάρβουνα εκείνη την ώρα! → Τα καλαμάκια μας είναι όλα χειροποίητα! → Διαλέγουμε Α' ποιότητας πατάτες που καθαρίζουμε και κόβουμε καθημερινά! → Οι σαλάτες μας είναι φρεσκοκομμένες και χρησιμοποιούμε έξτρα παρθένο ελαιόλαδο! → Οι πίτες μας φουρνίζονται κάθε πρωί και δεν περιέχουν συντηρητικά! Αν είσαι λάτρης του κρέατος, τότε ο Τρελός Γάιδαρος θα σε τρελάνει με τα χειροποίητα ζουμερά καλαμάκια που θα βρείς στο μενού του, το φρέσκο μοσχαρίσιο μπιφτέκι του αλλά και τον ξακουστό γύρο γαλοπούλα του. Το menu μας επίσης περιλαμβάνει λαχταριστό πολίτικο κεμπάπ, κεμπάπ κοτόπουλο, χοιρινά μπριζολάκια με χοντρό αλάτι, μπιφτέκι γαλοπούλα, φιλέτο κοτόπουλο, ποικιλίες κρεατικών, σούπες, γλυκά αλλά και μία τεράστια ποικιλία από φρέσκες σαλάτες. Εάν, ακόμα δεν έχεις αποφασίσει τι τραβάει η όρεξη σου, μπορείς να φας το... "σαμάρι" του Τρελού Γάιδαρου! Το σαμάρι περιλαμβάνει φρέσκιες τηγανιτές πατάτες με σαλάτα από τρυφερά λαχανικά & σως μέλι βαλσάμικο. Το συνδυάζεις με όσα και όποια είδη κρέατος θέλεις και θα απολαύσεις το πιο πλήρες και απολαυστικό γεύμα! Τέλος για τους πιο fit της παρέας, έχουμε δημιουργήσει το Fitness Menu, το οποίο αποτελείται από 5 πιάτα, προσαρμοσμένα στο φύλο σας και στις διατροφικές σας ανάγκες για να επιλέξετε αυτό που σας ταιριάζει! Μπορείτε να δείτε αναλυτικά το menu μας στο site μας!
Η κριτική γράφτηκε 14 Δεκεμβρίου 2022

Μεγάλη ποικιλία από επιλογές και αρκετά καλό φαγητό. Η εξυπηρέτηση γρήγορη και πολύ φιλική. Οι τιμές καλές και στο τέλος προσφέρουν κέρασμα! Πετύχαμε έναν πολύ καλό χαλβά. Μια χαρά και σε καλό σημείο στη Γλυφάδα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, Takis K

Η κριτική γράφτηκε 4 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Τυλιχτο σε"παιδικη"πιτα και το καλαμάκι μια σταλιά το κανανε!η πίτα μυριζε γκαζιλα και παλιό λαδι και το μαρούλι λες και έτρωγες σαπούνι!το σκέτο τεμάχιο καλαμακι στο φέρνουν σκέτο!χωρίς πιτακι χωρίς ψωμί συνοδευομενο!και οι τιμες ανέβηκαν πολύ!!!το μόνο που αξίζε το γλυκό στο τελος..!απογοήτευση φουλ!δεν ήταν έτσι παλιά

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, lia_papa8
Η κριτική γράφτηκε 11 Οκτωβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτο φαγητό, τίμιο, value for money, ευγενικό προσωπικό, γενικά είναι κατι υπερβολικά καλο και προσβάσιμο για όλους .

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2022
Ευχαριστούμε, _F2537WD
Η κριτική γράφτηκε 9 Οκτωβρίου 2022

Τα σουβλάκια του δε με ξετρέλαναν, θα τα χαρακτήριζα μέτρια προς νόστιμα. Η συμπεριφορά του προσωπικού και το γεγονός ότι προσέφερε γλυκά στο τέλος ήταν μια πολύ όμορφη χειρονομία που βελτίωσε την εμπειρία μου στο εστιατόριο. Επίσης οι τιμές ήταν αρκετά καλές για τα δεδομένα της εποχής.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2022
1  Ευχαριστούμε, jangel3
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Περιμενα 20 λεπτα για να παραλαβω μια μεριδα γυρο και 1 μεριδα καλαμακια. Πρωτη φορα αγορασα φαγητο απο εκει.Το κουτι ηταν γεματο κρεμμυδια λες και παρηγγειλα μεριδα κρεμμυδια και οχι γυρου και ειχε αρκετες πατατες με 10 χοντροκομμενα κομματια αψητου γυρου. Οι τιμες απαραδεκτα υψηλες για την ποιοτητα και την ποσοτητα των μεριδων. Κακο σερβις, κακο φαγητο, δεν αξιζει να χαλασεις ουτε ενα ευρω. Κι αλλος κοσμος ενω περιμενα παραπονιοταν για αψητο κοτοπουλο που δεν δεχτηκε ο υπευθυνος να αφαιρεσει απο τον λογαριασμό ακομα κι αν ειχαν αστοχια στο ψησιμο. Εν ολιγοις το μαγαζι ειναι ΑΙΣΧΟΣ. Μην πατησετε το ποδι σας, θα φατε φολα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2022
1  Ευχαριστούμε, T7196EVjennym

Τρελός Γάιδαρος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Τρελός Γάιδαρος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!