“ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΑΠΛΑ”
Κριτική για: Τρελός Γάιδαρος

Τρελός Γάιδαρος
Κουζίνες: Γκριλ
Περιγραφή: Η φιλοσοφία μας, εδώ στον Τρελό Γάιδαρο, είναι να φτιάχνουμε και να σερβίρουμε φαγητό το οποίο τρώμε και εμείς με τις οικογένειες μας. Γεύση, ποιότητα, ποσότητα και τιμή, όλα συνδυασμένα αρμονικά για να σας προσφέρουμε την ιδανική εμπειρία γεύσεων. Στον Τρελό Γάιδαρο, έχουμε αλλάξει την έννοια του «σουβλακιού», όπως την ξέρετε. Χρησιμοποιώντας φρέσκα κρέατα, παρθένο ελαιόλαδο, λαχανικά Α'ποιότητας και φρεσκοφουρνιστές πίτες, μεταμορφώσαμε το σουβλάκι, από μία ένοχη απόλαυση, στο πιο λαχταριστό και υγιεινό γρήγορο φαγητό της Αθήνας! → Γι’ αυτό τον λόγο στα καταστήματα μας δεν υπάρχει τίποτα προψημένο! → Επιλέγουμε κρέατα εκλεκτής ποιότητας που ψήνονται στα κάρβουνα εκείνη την ώρα! → Τα καλαμάκια μας είναι όλα χειροποίητα! → Διαλέγουμε Α' ποιότητας πατάτες που καθαρίζουμε και κόβουμε καθημερινά! → Οι σαλάτες μας είναι φρεσκοκομμένες και χρησιμοποιούμε έξτρα παρθένο ελαιόλαδο! → Οι πίτες μας φουρνίζονται κάθε πρωί και δεν περιέχουν συντηρητικά! Αν είσαι λάτρης του κρέατος, τότε ο Τρελός Γάιδαρος θα σε τρελάνει με τα χειροποίητα ζουμερά καλαμάκια που θα βρείς στο μενού του, το φρέσκο μοσχαρίσιο μπιφτέκι του αλλά και τον ξακουστό γύρο γαλοπούλα του. Το menu μας επίσης περιλαμβάνει λαχταριστό πολίτικο κεμπάπ, κεμπάπ κοτόπουλο, χοιρινά μπριζολάκια με χοντρό αλάτι, μπιφτέκι γαλοπούλα, φιλέτο κοτόπουλο, ποικιλίες κρεατικών, σούπες, γλυκά αλλά και μία τεράστια ποικιλία από φρέσκες σαλάτες. Εάν, ακόμα δεν έχεις αποφασίσει τι τραβάει η όρεξη σου, μπορείς να φας το... "σαμάρι" του Τρελού Γάιδαρου! Το σαμάρι περιλαμβάνει φρέσκιες τηγανιτές πατάτες με σαλάτα από τρυφερά λαχανικά & σως μέλι βαλσάμικο. Το συνδυάζεις με όσα και όποια είδη κρέατος θέλεις και θα απολαύσεις το πιο πλήρες και απολαυστικό γεύμα! Τέλος για τους πιο fit της παρέας, έχουμε δημιουργήσει το Fitness Menu, το οποίο αποτελείται από 5 πιάτα, προσαρμοσμένα στο φύλο σας και στις διατροφικές σας ανάγκες για να επιλέξετε αυτό που σας ταιριάζει! Μπορείτε να δείτε αναλυτικά το menu μας στο site μας!

Ενώ είχαν περάσει 80 λεπτά απ την online παραγγελία μας , η απάντηση ήταν πως το «παιδί έχει ξεκινήσει»! Αναγκαστήκαμε να πάρουμε δυο φορές τηλέφωνο και είχαμε την ίδια απάντηση...το «απαράδεκτοι» είναι λίγο !

Ευχαριστούμε, Artemiskou1015

Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2020

Πίτα γύρος χοιρινό με πατάτες κ σως. Γύρος κομμάτια κ περασμένα στο γκριλ... Χθεσινος δηλαδή.. πατάτες παγωμένες.. σως ούτε σταγόνα...
Καλαμάκι χοιρινό μικρό αλλά μέτριο...
Γύρος γαλοπούλας με ψωμί ξερό απαράδεκτο..
Πραγματικά απαράδεκτο

Ευχαριστούμε, Assombracao
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2020

Δεν μου άρεσε καθόλου το φαγητό, όλα τα φαγητά ήταν κατεψυγμένα και μύριζαν περίεργα. Οι σαλάτες απαράδεκτες και μέσα βρήκαμε μία τρίχα!

1  Ευχαριστούμε, Ambassador750039
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αχανης καταλογος με πολλα διαφορετικα παντελως ασχετα πραγματα. Η ποιοτητα ειναι πολυ χαμηλη στα φαγητα δυστυχως. Δεν θα το συνιστουσα ουτε για δοκιμη!

1  Ευχαριστούμε, _L493TK
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουλίου 2020

πήραμε σουβλάκια κοτόπουλο με πίτα. ήταν τέλεια και ζουμερά αν και είχαν πιπεριές στη μέση, σε μας άρεσαν, σε κάποιους μπορεί όχι. Ζήτησα μουστάρδα από το σερβιτόρο και μου έφερε σε ένα μπωλάκι. Στο τέλος είδα οτι μου την είχαν χρεώσει 1ευρώ. Κατανοώ οτι βρισκόμαστε Γλυφάδα αλλά κάποια πράγματα απλά δε γίνονται. Η μουστάρδα η σκέτη που κοστίζει 2μισι ευρώ τα 5κιλά δε χρεώνεται στον πελάτη. Κατα τα άλλα ότι φάγανε ήταν ζεστό και ζουμερό. Κανένα παράπονο απ' το φαγητό

Ευχαριστούμε, datosv
Ο/η TrelosGaidaros, Owner του Τρελός Γάιδαρος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Ιουλίου 2020

Καλησπέρα σας! Ευχαριστούμε για την κριτική σας! Τα σχόλιά σας μας κάνουν καλύτερους καθώς προσπαθούμε συνεχώς να βελτιώνουμε τις υπηρεσίες μας! Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά από κοντά :)

Τρελός Γάιδαρος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Τρελός Γάιδαρος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!