“Εκπληκτική εξυπηρέτηση,ευγενια”
Κριτική για: Living

Living
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εκπληκτική εξυπηρέτηση,ευγενια κ χαμόγελο,ωραίος χώρος,πολύ καλό φαγητό,»καλά» ποτα,φυσιολογικές τιμές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, agpapan

Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική εξυπηρέτηση.. τέλεια ροφήματα.. πεντακάθαρο περιβάλλον.. γουστοζικο και μοντέρνο.. τέλειο φαγητό...

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, panagiotis a
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουλίου 2021

Ηταν η πρωτη φορα που ηρθα στο μαγαζι
Δοκιμασα το μπιφτεκι με τη σαλτσα μανιταριων απλα εξαιρετικο,επαιζε και πολυ ωραια μουσικη περασαμε ενα πολυ ωραιο βραδυ παρασκευης!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Harris T
Ο/η George Chalaris, Γενικός Διευθυντής του Living, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Αυγούστου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια! Χαιρόμαστε πολύ που οι προσπάθειες μας αποδίδουν και θα χαρούμε πολύ να σας εξυπηρετήσουμε ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Κακο φαγητό... Το ψαρονέφρι δεν ήταν ψαρονέφρι , ήταν ένα κομμάτι χοιρινο με λίπος που μύριζε άσχημα παρόλα τα καρυκεύματα το γλυκόξινο ήταν καλύτερο αλλά πολύ μικρή ποσότητα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
2  Ευχαριστούμε, Stevi M

Λυπούμαστε πολύ που δεν καταφέραμε να φτάσουμε τις προσδοκίες σας. Ευχαριστούμε πολύ που φέρατε στην προσοχή μας σημεία βελτίωσης. Να είστε σίγουρη πώς θα κάνουμε κάθε δυνατή προσπάθεια να βελτιωθούμε, ώστε την επόμενη φορά που μας επισκεφθείτε να σας ευχαριστήσουμε.

Η κριτική γράφτηκε 29 Οκτωβρίου 2020

Πολύ καλό ναργιλέ με τέλεια γεύση! Ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει.. Όποιος πάει να δοκιμάσει οπωσδήποτε!!

Ευχαριστούμε, Efty1234

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Είμαστε χαρούμενοι που οι προσπάθειες μας αποδίδουν! Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε!

Living: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Living: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!