Tripadvisor

“Τιμιο,Παραδοσιακο ταβερνακι”
Κριτική για: Ταβέρνα Ζιώγας

Ταβέρνα Ζιώγας
Περιγραφή: ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ - ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΣΤΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΑΠΟ ΤΟ 1925. (ΚΛΕΙΣΤΑ ΚΑΘΕ ΤΕΤΑΡΤΗ)
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Τοπικός οδηγός · 12 αξιολογήσεις

μόλις τώρα

Πολυ καλη ποιοτητα κρεατων .ευγενεστατο σερβις σε φιλικο περιβάλλον .Συνεχίστε ετσι..!
4/5 αστερια μονο για τις πατατες αν τις αλλάξετε σε χειροποιητες θα βελτιωσρξ κατα πικυ τις Υπηρεσίες που προσφέρετε

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, G4471TKgeorgek

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουνίου 2019

μου την σύστησαν σαν πολύ καλή έξοδο. Δεν νομίζω ότι άξιζε η φήμη του.δεν είχε κόσμο ,δυο τραπέζια όταν πήγαμε και ήρθε και άλλη μια οικογένεια τέσσερα πέντε έξι άτομα.μας καθυστέρησαν πάρα πολύ την παραγελια,μα πάρα πολύ. είχαμε πιει ένα κιλό κρασί που μας είχε ζαλίσει επειδή το ήπιαμε με τα ορεκτικά,σαλάτα πατάτα(οχι φρέσκια)και κάποιο τζατζίκι(αδιάφορο),ψωμί(της σειράς)και όταν με το καλό περίπου μετά από μιάμιση ώρα ήρθε το κυρίως αδιάφορο κρέας με συνοδευτικό αδιάφορο. έλεγα να βάλω δυο αστέρια λόγο ονόματος αλλά ρε παιδιά συγνώμη θα βάλω ένα γιατί αυτό συνάντησα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, Sightsee643649
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιουνίου 2019

Μία απο τις παλιές... "ενδοξες"!!! ταβέρνες της Γλυφάδας. Δυστυχώς πολύ κάτω απο τις παλιές της δόξες, στο επίπεδο της ποιότητας αλλα και της ποικιλίας. Ευτυχώς σχετικά χαμηλές τιμές!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ
Η κριτική γράφτηκε 1 Δεκεμβρίου 2018

Οικογενειακη ταβερνα η οποια βρισκετε στην Γλυφαδα πολλα χρονια. Εξαιρετικα ολα τα πιατα , ψητα στα καρβουνα .Πολυ ωραιος χωρος , ο εξωτερικος ειναι μεγαλος με δεντρα και ειναι τελεια τους καλοκαιρινους μηνες.Ο εσωτερικος ειναι μικροτερος με ομορφες φωτογραφιες του παρελθοντος...

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
2  Ευχαριστούμε, dimisladas
Η κριτική γράφτηκε 19 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καλό φαγητό.μετρια εξυπηρέτηση με πολλες ενοχλήσεις, ικανοποιητικές μερίδες σε ποιότητα,η ποσότητα κανονική χωρίς κάτι το ιδιαίτερο,δεν μας έδωσε καν κατάλογο για να δούμε φαγητά και τιμές.και στο τέλος απλά μας είπε μια τιμή χωρίς να μας δώσει αποδείξη ούτε καν το χαρτί που γράφει το κόστος των προϊόντων που παραγγείλαμε.(τα δύο αστέρια λόγω της νοοτροπίας μη έκδοσης απόδειξης)

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2018
1  Ευχαριστούμε, Γιάννης Μ
Ο/η Nikos K, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Ταβέρνα Ζιώγας, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Αυγούστου 2018

Καλησπέρα! Ευχαριστούμε για την κριτική! Συμφωνώ στο ότι μπορεί να μη δώσαμε μενού αλλά όχι στο ότι δεν δώσαμε απόδειξη. Είναι η πρώτη κριτική που λαμβάνουμε ότι δεν δώσαμε απόδειξη. Πολύ λυπηρό. Αυτό συνήθως το κάνουν άλλα μαγαζιά και όχι εμείς. Στη διάθεσή σας.

Ταβέρνα Ζιώγας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Ταβέρνα Ζιώγας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!