“Μεσημεριανό”

Κλείστε τραπέζι
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιανουαρίου 2022

Ωραίος χώρος αλλά άγευστα ότι φάγαμε και λίγο ακριβά δεν νομίζω αυτός ο χώρος να λέγεται ΣΟΥΒΛΑΤΖΊΔΙΚΟ

Ευχαριστούμε, Nikosflok
Γράψτε μια κριτικήΚριτικές (947)

Η κριτική γράφτηκε 12 Δεκεμβρίου 2021

Την πρώτη φορά χάθηκε η παραγγελία και περιμέναμε μισή ώρα, σήμερα υπήρξε ένα αλαλούμ, εκνευρίστηκε η δεσποινίς από το σέρβις όταν της έδωσα τις άδειες μπίρες και όταν ζητήσαμε λογαριασμό μόνο που δεν μας έβρισε, ο κυριος που πήρε την παραγγελία μας ,πάλι την άργησε και αφού μας είπαν να μας κεράσουν γλυκό , σέρβιραν όλα τα τραπέζια πλην το δικό μας. Πήγαμε να φύγουμε και στην πόρτα μας λέει : Καθήστε να φάτε γλυκό,έρχεται !!!
Δεν μας λείπει το γλυκό αγαπητό Τσι Τσι!! Μας λείπει η άμεση εξυπηρέτηση και η σωστή συμπεριφορά !!!

Ευχαριστούμε, lena c
Η κριτική γράφτηκε 5 Δεκεμβρίου 2021

είχαμε κανει κράτηση για 11 άτομα για μεσημεριανο γευμα σημερα Κυριακη 5 Δεκεμβριου 2021

οταν ηρθε ο λοαγαριασμος, 126,36 ευρω ζητησαμε απο το σερβιτορο να πληρωσουμε δια τρια με τρεις διαφορετικες καρτες και να χωρισει το λογαριασμο οπως τον βολευε καλυτερα σχεδον ισοποσα

αντι να κανει αυτο μας ειρωνευτηκε λεγοντας πως ο λογ ειναι 42,12 ο καθενας !!!

του ειπαμε ας το κανει ετσι αν τον βολευει με πολυ ευγενεια και φυσικα συνεχισε να ειρωνευεται και να ξεφυσα!!

το απαρδεκτο της υποθεσης ήταν πως οταν εγινε η πληρωμη κ εφυγε, συνεχισε απο πισω μας με αλλον σερβιτορο να λεει πως υπαρχουν πελατες πως τον κουραζουν και να κανει το σταυρο του για αυτο που τον βρήκε!!!!

το προσωπικο σας είναι απαραδεκτοι πραγματικα!!

ντροπη για ενα μαγαζι στη γλυφαδα που αποζητα πελατεια στη σημερινη εποχή!!

Ευχαριστούμε, johnjN1675KT
Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2021

Συνεχώς χειρότερη η κατάσταση, λιγότερη ποσότητα σε μερίδες , και φυσικά πολύ ακριβό πλέον .Δυστυχώς είχαμε βρει ένα σίγουρο μέρος να φάμε αλλά πλέον είναι απογοητευτικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, A1445TS_
Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ εξυπηρετικό προσωπικό, και ιδιοκτήτης. Το φαγητό είναι πολύ νόστιμο με σωστά ψημένα κρέατα και μεγάλες μερίδες οι οποίες έχουν και την ανάλογη τιμή φυσικά. Πάντα στο τέλος υπάρχει και γλυκό ώστε να κλεισει ωραία το γεύμα. Το συνιστώ κυρίως για όσους θέλουν να κάτσουν στο μαγαζί για φαγητό διότι το ντιλιβερι με έχει απογοητεύσει πολλές φορές η αλήθεια ειναι και στο φαι και στον χρόνο. Από κοντά, άλλο μαγαζί για εμένα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Tourist14334532378

Tsi Tsi: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Tsi Tsi: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!