“Πολύ κακή ποιότητα”
Κριτική για: Γευστικόν

Γευστικόν
Κουζίνες: Ψητοπωλείο
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018

Από τις χειρότερες ψησταριές που έχω επισκεφτεί. πήραμε τυλιχτά σουβλάκια και ήταν όλα κρύα!!! η πίτα κρύα και ψημένη πολλή ώρα πριν (είχε σχεδόν πετρώσει), το κρέας μέσα το ίδιο. Δεν άξιζε τίποτα απ'όλα όσα πήραμε! Πολύ κακό ποιοτικά το μαγαζί.

Ευχαριστούμε, Παύλος Τ

Η κριτική γράφτηκε 17 Φεβρουαρίου 2018

Πολλα χρονια στην περιοχη μας με γρηγορη παραδοση και αρκετα νοστιμα σουβλακια και οχι μονο. Χωρος μεσα και εξω μικρος μεν αλλα ευχαριστος.

Ευχαριστούμε, foskla
Η κριτική γράφτηκε 20 Οκτωβρίου 2017

Πελάτης τα τελευταία 5 χρόνια και είμαι υπερ του δέοντος ικανοποιημένος!
Πεντακάθαρος χώρος, γρήγορο σέρβις και delivery, λογικές τιμές, νόστιμα γεύματα και ευγενικό προσωπικό!
Ειδικά το κοτόπουλο είναι το δυνατό τους σημείο! Ζουμερό και Γευστικόν!

Ευχαριστούμε, asklll
Η κριτική γράφτηκε 19 Οκτωβρίου 2017

Καλο περιβάλλον, γρήγορο σέρβις, γρήγορο delivery, καλές τιμές, πολύ ωραίο το τυλιχρό σουβλάκι, μέτριες πατάτες, εξυπηρετικό προσωπικό, πολύ καλές τιμές.

Ευχαριστούμε, naser2017
Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος χώρος και γρήγορο σέρβις. Πήραμε mix grill για δυο και ψητά λαχανικά. Τα λαχανικά νοστιμότατα, από το mix grill ξεχώρισε το χοιρινό καλαμάκι και το μπιφτέκι (ο γύρος κοτόπουλο και ο γύρος χοιρινό δεν μας άρεσαν και τόσο). Στο τέλος μας πρόσφεραν ραβανί.

Ευχαριστούμε, Nikos L

Γευστικόν: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Γευστικόν: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!