“ΚΑΤΩΤΕΡΟ ΤΩΝ ΠΡΟΣΔΟΚΙΩΝ”

Roasted by Mimaya
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Έκλεισα για δείπνο 4 ατόμων έχοντας διαβάσει καλές κριτικές. Περίμενα ανάλογη συνέχεια. Παρ' ότι το προσωπικό είναι ευγενέστατο και κατατοπιστικό στις απορίες μας, το φαγητό είναι απλά καλό. Ο χώρος καλός και η ζωντανή μουσική (Σάββατο βράδυ), πολύ δυνατή, (δεν χρειάζονται ηχεία σε τόσο μικρό χώρο). Αποτέλεσμα να δημιουργείται πολλή φασαρία στην προσπάθεια όλων να συνομιλήσουν και να ακουστούν. Σχετικά ακριβό για αυτό που προσφέρει. Μια επίσκεψη αρκεί, σε αυτό το είδος φαγητού, σε αυτή την ποιότητα, και με χαμηλότερες τιμές υπάρχουν πολλά άλλα.

Ευχαριστούμε, spyridonb

Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ εμπειρία η επίσκεψη μας στο « ROASTED BY MIMAYA» !!
Εξυπηρετηση με ΕΥΓΕΝΙΑ και ΧΑΜΟΓΕΛΟ !!
Νόστιμα και καλομαγειρεμένα κρεατικά,τοματοκεφτεδες ΟΝΕΙΡΟ , σαλάτες φρέσκιες και δροσερές!

Χαρήκαμε ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ με τη νοστιμότατη-ΟΠΩΣ ΦΑΝΗΚΕ-γεύση του burger , που ο μικρός μας γιος ,το τίμησε ιδιαιτέρως!!
Αξίζει να το επισκεφθείτε!!Εμεις πάντως θα ξαναπάμε !
Ευχαριστούμε « ROASTED BY MIMAYA»!

1  Ευχαριστούμε, Nvknvk
Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκαμε με την παρεα το roasted την τσικνοπέμπτη , φάγαμε αρνίσια παιδάκια κλέφτικο και για ορεκτικό το μία ζουμερο συκώτι που έχουμε φάει ποτέ! Πολύ ωραιο μαγαζί με πολύ ωραίο φαγητό σίγουρα θα ξανάπαμε !

Ευχαριστούμε, Philippos V
Η κριτική γράφτηκε 14 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε το Roasted την Τσικνοπέμπτη.Ηρθαμε από το Περιστέρι και το αποτέλεσμα μας δικαίωσε. Ειμασταν 7 άτομα σε πολύ άνετο τραπέζι.Παραγγειλαμε 2 σαλάτες πολύ νόστιμες ενώ για αρχή μας φέρανε χειροποίητα παραδοσιακά ψωμιά και πίτες.Πηραμε παστροκιο το οποίο δεν ξέραμε τι είναι...το συνιστώ, σαγανάκι με μέλι και πολύ νόστιμους ρεβυθοκεφτεδες. Ο ουρανοξύστης ψητών κρεάτων έκλεψε πραγματικά την παράσταση...ποικιλία κρεάτων μαγειρεμένα άψογα με τα κατάλληλα ντιπ. Εκτός από το ότι αργήσανε να μας φέρουν το λογαριασμό όλα ήταν τέλεια και στο τέλος μας κέρασανε μαστίχα. Αν και μακριά θα ξαναπάμε.

Ευχαριστούμε, cathrine1984
Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2018

ΑΨΟΓΟ φαγητό....μια από τις καλυτερες γευστικες εμπειριες για εμενα και για τον φιλο μου....Πηγαμε ενα σαββατοβραδο με αφορμη την live μουσικη που ξεραμε οτι εχει στο μαγαζι και πραγματικα περασαμε υπεροχα....Το καλυτερο κοτοπουλο ever. Ενα κρυμμενο εστιατοριο που αξιζει ν το ψαξεις ....Καλες τιμες και πολυ ευγενικα τα παιδια στο σερβις.

Ευχαριστούμε, Marios K

Roasted by Mimaya: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Roasted by Mimaya: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!